Yağlarımı kasa çevirmem gerekiyor tavsiyesi olan varmı ?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve toretto15 tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. toretto15

toretto15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Kilom 69 boyum 168 yaşın 17 kaslarımdan memnunum yani kaslı bi yapıya sahibim ama midemin alt kısmında katlanma oluyor üst tarafı 2 tane azda olsa baklava gözle görünmekte. Beslenme programım düzgün değil protein tozu ne No x- plode 2.0 kullanıyorum benim yağları yakmam için güzel bi beslenme programına ihtiyacım var ?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle şuna kesin bir cevap verelim yağlar kasa çevrilmez.Vücutta bir yağ oranı ve kas kütlesi oranı vardır.Sen bu yağ oranı olan kısımı azaltırsan , kas oranı olan kısımda artış sağlardan istediğin şey olur.Forumda hazır program veren var mı bilmiyorum ama kendi bütçenize , kilonuza , olanaklarınıza , zamanınıza göre bir beslenme yapmanız gerekli bunuda sadece kendiniz yapabilirsiniz.Tabi beslenme programını hazırlayabilmek için biraz araştırma yapsanız iyi olucak.Ayrıca beslenmeyi düzene sokmadan protein tozuyla başlamasaydınız o düzen oldukdan sonra ek ilaveler gelmesi daha mantıklı.

3. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    yaglar nasıl kasa çevriliyor banada ögretin :D

4. toretto15

toretto15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Demek istediğim yağ oranını azaltmaltı orayı yanlış yazmışım midemde katlanmalar oluyor özellikle alt kısım kardiyo vs vs çalışıyorum ama önemli olan beslenme bu konuda yardım istiyorum açıkcası

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    harry potter ile bir gorus sihir falan belki donusturur

6. WALK

WALK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    SiR_Arawn arkadaşımız çok iyi açıklamış yağları kasa çevirmek imkansız sadece yağ yakabilirsin veya kas yapıp hacim alıp oranını kurabilirsin

Sayfayı Paylaş