Yağları yakıp kas kazanmaya çalışıyorum yorumlarınız...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve forum09 tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba, arkadaşlar sporda aşağı yukarı 7 .ayım son beslenme programım şu şekilde eklemem gerekenleri veya çıkarmam gerekenleri söylerseniz çok sevinirim siz hocalarımın yardımlarını bekliyorum.

Sabah: Kalktığımda whey protein tozu , kahvaltıda:4 tam yumurta beyazı , biraz lor peynir , biraz beyaz peynir , domatez ,zeytin salatalık
    öğleye yakın saat 11 gibi : yulaf ezmesi yarım yağlı süt 1 kase
    öğle yemeği:bulgur ,tavuk,tonbalığı,nohut,kırmızı et,balık, gibisinden yiyecekler yiyorum bulgur sabitdir beyaz pilav tüketmiyorum
    saat 4 de antremana gidiyorum.
    saat 6 gibi geliyorum antremandan : whey protein tozu içiyorum
    saat 7-7.30 gibi akşam : daha çok protein ağırlıklı besleniyorum karbonhidrat içeren yiyeceklerden uzak duramaya calısıyorum:tavuk gögüs gibisnden veya sebze gibisinden gıdaları tüketmeye calısıyorum.bu öğünden sonra başka birşey yemiyorum.
    günde 2-5. 3 litre su içmeye özen gösteriyorum ölçülerim aşşağıdadır.

Boy.172
    kilo:72
    yağ oranı : 20

Göbek bölgemde yağlanma var birde yan taraflar da birikmiş yağlar var sporda kardiyoyu eksik etmiyorum teşekkürler hepinize.

2. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Günde kaç kalori, kaç gr karbonhidrat, protein, yağ alıyorsun? Bunların hepsini hesaplarsan daha çok yardımcı olabilir insanlar.

3. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    hiç hepsalamadım açıkcası gün içinde ortalama yediğim şeyleri paylaştım

Sayfayı Paylaş