Yağlanma ve Yağ yakma yardımcı olursanız sevinirim...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve enes74 tarafından 25 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Yaklaşık olarak 4 senedir bu sporu yapıyorum spora başladığımda zayıf olduğumdan yağ yakmak kilo vermek için herhangi bir antreman yapmadım

kasımdan beri pramit şeklinde çalışıyorum fakat bu kış okulumda bittiği için yememe içmeme dikkat etmedim ve sırtımın alt kısmında midemin sağ ve sol taraflarında
    Yağlanmalar başladı amacım kası daha çok ortaya çıkarmak bazı sağlık sorunlarımdan ötürü koşu veya bisiklet gibi cardio yapamam peki bu cardionun aletlerle
    fitness tarzında yapma şansım yok mu şuan ki düşüncem aslında mayısa kadar kas kütlesini artırıp daha sonra mayıstan sonra 2 aylık gibi yağ yakma programı(kastan fazla kaybetmeden)
    yapma şansım var mı acaba salondaki hocamızdan aramız bozuk olduğu için bzı sebeplerden ötürü yardım alamıyorum fakat siteyi sürekli takip ediyorum yardımcı
    olursanız sevinirim tek sorunum midenin sağ ve solundaki ve midemdeki hafif yağlanma yağı en aza indirmek ve kası daha çok meydana çıkarmak istiyorum...

Yardımcı olursanız sevinirim İYİ FORUMLAR....

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    öncelikle bunun icin beslenmene cok dikkat etmen gerekiyor ilk yapman gereken bu sonrasında cardio diyemiyorum cünkü saglık sorunlarından dolayı yapamayacagını sölüyorsun paylasmak istersen saglık sorununu ona göre yardımcı olmaya calısırız eger fitness yapabiliyorsan mutlaka kas oranını arttırmaya calıs unutma ne kadar cok kas o kadar cok yag yakımı demektir

3. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim doğuştan ayaklarımda bi sorun var gerçi şükür yürüyorum bu sporuda en iyi şekiilde yapmaya çalışıyorum gerektiği kadar ağırda çalışıyorum ama malum cardio yapamam bisiklet ve koşu tarzı peki ben şimdi bulk dönemindeyim ağırlık çalışıyorum haftada 4 gün nisan gibi karborhidratı kesip yağlı yemeden bu forumdan yararlanarak beslenme programı uygulasam antremana nasıl devam etmem lazım... ve yağ oranımda pek fazla yoktur %8 falandır diye düşünüyorum sadece hafif belin yan taraflarından versem V şeklini yakalayabilirmiyim.

yardımcı olduğun içinde ayriyetten teşekkür ederim.

4. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle bir önerim olsa yürüme sürelerini her fırsatta uzat ve sabah yada akşam yürüyüş yapabilirsin.thums:

5. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

Evet aslında her gün yürüyüş yapma şansım var. önerinizi dikkate alıcam hatta yürüyüşten sonra hemen spor salonuna doğru gidebilirim peki kaç dk olmalı ve cardiodan istediğim verimi alabilirmiyim acaba.

6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    eger tempolu yapabiliyorsan yürüyüslerini daha iyi olur sonrasında spor salonuna gidebilirsin antrenman yapmak icin yag yüzden az olduguna göre beslenmene biraz daha dikkat ederek bu sorunu cözebilirsin biraz zaman alır ama olmayacak sey degil):

7. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    45 dk yı geçmemek koşuluyla orta tempo aksi taktirde kaslardan yakmaya başlar kaynak bulamayacağı için vücut başarılar şimdiden thums:

8. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Şükretmek gerçekten ne güzel bir şey. Aslında yürümekte sıkıntın yoksa 5.5 - 6 gibi hızlarda 1 saat yürümekle yarım saat tempolu koşunun değerlerini yakalarsın. Hatta sıkılmıyorsan yağ yakımı için kalbin %65'ini kullanma olayını yürüyüşle daha iyi yakalarsın. Başarılar diliyorum.

9. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Nisanın başlarında başlıcam yağ yakımına Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar dikkate alıcam...

Sayfayı Paylaş