Yağla Kilo Aynımıdır ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dislike tarafından 24 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dislike

Dislike Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm Eski Hesabım Banlandıgından Dolayı Bu Hesapla Karşınızdayım Ben Edepsiz48 ;
    Konumuza Geçelim Her düşünceyi baştan oluşturacagım yağ yakımı denilen şey nedir yağ nasıl yanar yağ ile kilo aynımıdır size biraz kendimden bahsedeyim yağlanma sebebim babannemin her gün yaptıgı ekmek arası terayag ..

Kıştan beridir yağ yakımı ile ugraştım abartısız ....

İlk Zaman 72 kg dum bir ara 59 a kadar indim ama degişiklik olmadı yine gögüste yağ vardı yine göbekte yag vardı giden sadece kilolardan ( 7 cm incelme oldu) şuan parkta çalışıyorum ama 1 haftaya kadar bırakacagım sorunum biraz kilo almam sorun deyil 1 haftada toparlarım ama saglam bir yag yakımı şart artık o gögüslerim bana fazlalık gibi geliyor ... haftaya başlayacagım programda bana yardım edebilecek arkadaşlar arıyorum hem bilgi konusunda hem morel konusunda

....

Nasıl Bir Program Uygulamalıyım ( Diyeceksiniz Kardiyo Denedim ama olmuyor bisiklet koşu olmuyor o gögüs yagı ordan gitmiyor:)

Nasıl Bir Diyet: Karatay yaptım yeri geldi ekmek namına birşey almadım sabah 4 yumurta peynir domates öglen tavuk yogurt akşam yogurt yedigimi bilirim ama olmuyor

eee nerde hata yapıyorum ben ? eskisi gibi olmak istiyorum göbekte ki baklavalar cıksın istiyorum .?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş