Yağlı yemek V.G ye zararlı değilmi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 14 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler ben 14 yaşındayım.V.G ye 2 ay önce başladım Hakan GÜMÜŞ hocamızın spor salonunda çalışıyorum tam 2 ay oldu.Benim sorunun şu orda bi hocamız daha var Şükrü hoca bana yağlı yagsız hiçbirşey ayırt etmeden yememi söyledi bol yağlı pilavı yap ye yani bu nasıl oluor? bu sporda yağlı yemek zararlı diye biliodum çikolata şeker miş herşeyi yiyebilirmişim bi tane 4 kiloluk SNI pro mass protein tozu bitirdim şuanda 55 kiloyum antremanlarımı düzenli olarak yapıyorum haftada 5 gün çalışıyorum fakat pek fazla bi fark olmadı vücudumda eskisine göre daha iyiyim daha din güçlü ve atiğim fakat büyüme çok az kollarım fln eskisi gibi duruyor.Sizce bu durum normalmi ? ayrıca bi ilaç flnda kullanmıorum kullanmam gereken ilaçlar fln varsa söylermisiniz ? kol çevrem 31 cm . lütfen bu sorularımı cevaplayın çok teşekkür ederim.

2. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yaa biri yardım etsin ltfen

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ilaç falana gerek yok

hocan sen cok kılo al dıye ole demıs ama yaglanırsın o sekılde

sekerlı-yaglı seylerden uzak dur yeme

bol sebze-meyve-tavuk-balık-patates-makarna-bulgur-pırınc-cavdar ekmegı - yogurt gıbı seyler ye

Sayfayı Paylaş