yağlı görüntüyü kaslı olarak nasıl değiştiririm?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve la soledad tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. la soledad

la soledad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    ben yaklaşık 2 senedir koşu ve cardio programları yapıyorum(insanity gibi) aralıksız hiç yapmadım ara verdiğim dönemler oldu.174 boyunda 65 kilo iken diyet yaparak 58 kiloya düştüm yaklaşık 4 aydır da aralıksız olarak spora devam ediyorum ancak bir türlü yağlı görüntüden kurtulamıyorum vücudum sıkılaştı ancak karnım yağlı gözüküyor.bu görüntüyü sporun yanında nasıl bir beslenme ile yok edebilirim?kaslı görüntü için mutlaka ağırlıkla çalışmak şart mıdır?yardımcı olursanız sevinirim.

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba,

Karın en zor bolgedir ve bolgesel kilo vermek diye bir durum maalesef yok :( . Gobek yapısı kadınlarda değişken, bazı bunyelerde ne yapsanız da gitmesi zor oluyor. Bunun için beslenme ve spor mutlaka lazım. Nasıl bir beslenme uyguluyorsunuz bilmiyorum ama sıkı bir goruntu için agırlık calısmanız ve karın hareketleri yapmanı gerekli. Sadece cadio yaparsanız belkli yaglanmazsınız ama sekillenemezsiniz. 4 aydır spora gidiyorum demissiniz. Spor salonunda size karın hareketleri konusunda yardımcı olacaklardır.
    Ben bu hareketler ek deadlft ve squat yapanıda öneririm.

la soledad bunu beğendi.
  3. la soledad

la soledad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonu gitmiyorum maalesef faal olarak kendim evde yapıyorum spor 2 aydır da focus t25 adlı programı uyguluyorum programın içinde bol bol squat az da olsa deadlift de mevcut.ancak ben protein ağırlıklı mı beslenmeliyim,tamamen karbonhiratı bırakmalıyım o konuda bilgisizim.yoksa yağ oranım çok değil karnımda ama kaslı da gözkmüyor sorunum o :)

4. cak

cak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Protein ağırlıklı düşük carbnhdrat beslenin bmce vücut tipiniz nasıl tepki verir görürüz. Ağırlık şart tabi ki.en önemlisi zaman, sabırlı şekilde aylarca hatta yıllarca devam edin vücut çabuk değişmiyor..

la soledad bunu beğendi.
  5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba

ben kaslanmak istediğin donemde % 70 protein alarak besleniyorum. Kaslarınızı buyutmek istiyorsanız protein sart. karın kasları icin cardio yapmalısınız yağlar erimeden kaslar gorunmez. Bu yusden karbonhidratı tamamen bırakma. karın kasları benim en zorlandığım bolgeydi.

la soledad bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş