Yağlı bir vücut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Batu41 tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batu41

Batu41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar. 18 yaşında 84 kilo, ve sanırım 1.77 boylarında bir gencim. Benim aklıma takılan şu. Dışardan bakildiginda yuvarlagimsi sisko biri degil fite yakin bi gorunusum var. Duzgun sayilcak bi fizige sahibim. Ama ciddi anlamda bi göbek var. disardan bakinca cok olmasa da ustsuzken cok net bellli olan ve kendini gosteren bi gobek. Gecmiste klupte futbol oynamisligim var ve birakmama ragmen duzenli olarak hali saha yapariz ve kondisyonum fena degildir. Hayat sartlarimdan dolayi tatilde gun icerisinde yatip pek hareket edemesem de normalde hareketsiz biri degilimdir. Spora baslayali 3 hafta oldu. Ve bu gobegim icin ne yapabilirim bilmiyorum. Cunku yagli bi bedene sahibim ve kalcam da bana gore olmasi gerekenden kalin ve bana itici geliyo. Pantolon secmek zorunda kaliyorum. Bacaklarim da kalin. Bu yagli gobek ve kalin kalca/bacaklar icin neler onerirsiniz? İlgilenenlere simdiden cok tesekkur ederim, minnettarim. Ve lutfen beslenmeyle ilgili yazanlar sundan su gram kadar demek yerine
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ağustos 2014 ---
    Direk ne yememizik gerektigini acik net benim anlayabilcegim bi sekilde yazsinlar :)

2. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Hocam gobek icin degil ancak kilonuz vucudunuza gore biraz fazla, bana kalirsa iyi bi cardio programi, protein agirlikli bi beslenme duzeni, imkanininiz varsa yuzme 1-2 ay icinde gozle gorulur sekilde duzelme olucaktir. Bu sekilde 13 kilo verdim hizli bi surede. Kolay gelsin :)
    Ne yiyiyceginiz konusuna gelirsek
    Kahvaltidan yarim saat once limonla maydonoz yiyin
    Sabah 3 yumurta beyazi bi kup peynir az domates ve salatalik
    Ara ogun 1 tane muz
    Oglen et, tavuk ya da balik 1 porsiyon
    Ara ogun 10 badem, 3 ceviz ya da 5 findik
    Aksam da salata
    Abur cubur yok, gunde en az 5 litre su, ve siki cardio.
    Baslarda ac kalabilirsiniz ancak alistiginizda sorun olmuyor. 2 3 ayda istediginiz goruntuye kavusacaginiz umuyorum :)

Son düzenleme: 23 Ağustos 2014
    Batu41 bunu beğendi.
  3. Batu41

Batu41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. Gayet açık ve net bi mesaj olmuş :)

4. Hasan_B

Hasan_B Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ve asitli, sekerli yiyeceklerden, beyaz ekmekden uzak dur..surekli su ic:) aksam saatlerinde yemek yemekten kacin..meyve sebze ile gecistir..

Batu41 bunu beğendi.
  5. Batu41

Batu41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Size de çok teşekkür ediyorum cevabınız için. gayet kisa ve yararli b bilgiydi :)
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ağustos 2014 ---
    Yalnız bu arada.. Aç kalmak kötü bi durum derler. Aksam sadece salata yemek olumsuz olmasın?

Sayfayı Paylaş