yağdan dolayı mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrHeadman tarafından 28 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrHeadman

MrHeadman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar. Ben bodye başlıyacağım Sorum şu . Şuan 178 boy 67 kiloyum hafif karın bel bölgem yağlı. göğüs kısmım da yağlı gibi ( 1 ay fitness yaptım göğüs bölgem belirgenleşti) Fakat şöyle bir sorunum var ayakta dik durunca göğüs bölgem sıkı gibi duruyor fakat yere eğilince meme kısmı yumuşak duruyor ve sarkıyor gibi. internetten tesadüfen bi yazı geçti elime göğüs sarkması diye kafam Çok karıştı .s acaba yağdan dolayımı eğilince sert durmuyor sarkıyor gibi duruyor yoksa sarkmamı var anlatabıldımmı bılmıyorum.

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Dik duruyorsanız ve sarkma yoksa jinekomasti değildir. (Sanırım göğüs sarkması diye bahsettiğinz şeyden kastınız jinekomasti sorunu.)

Eğildiğinizde sarkıyor olması elbette göğüs bölgenizdeki yağlardan dolayı. Dik durduğunuzda kaslarınız geriliyor ve yağ tabakası yerleşiyor. Eğildiğiniz zaman ile dik durduğunuzda karnınıza bakın. Eğildiğinizde göbek yağlarınızın kat, kat ve çok daha kötü gözüktüğünü göreceksiniz :lol:

Yağ oranınız düştükçe bu tür sarkmalar da azalacak ve yok olacaktır.

3. MrHeadman

MrHeadman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vinternatt çok çok çok teşekkür ederim içimi okadar rahatllatınki o söylediğin göbek yağları filan beni tarif ettin çok sağol ya

4. caglar2001

caglar2001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, bende az önce üye oldum konu hakkında birşey sorma istiyorum. depresyon sonu 73 kg dan 108 kg a çıktım. şuana kadar Allaha şükür 93 kg kadar indim. ancak t-shirt giydiğim zaman dik ve sivri çıkıntılı bir göğsüm var.buda psikolojimi bozdu. spor yağtığım zaman dikleşiyor. havuza girdiğim zaman sanki bişey yokmuş gibi oluyor. Acaba jinekomasti mi var? yardımcı olursanız sevinirim.

boy : 188
    kg: 93

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş