Yağ Yerine Mayonez

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mas tarafından 21 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    bide söyle dene istersen %5 karbonhidrat %45 yag %50 protein yap yagın verdigi enerji sana yeter de artar yada hic bunlara girme etini yaglı ya peynirini yaglı ye yumurtanı tam ye kuruyemiş ye salatana zeytinyag dök

zHeMpa ve mas bunu beğendi.
  2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ketojenik beslenme karatay beslenmesini kapsar. Ketojenik ile karatay tam aynı şey değildir aslında.

Yemeklerde yağ kullanmıyorsa. Bu yağı alması lazım bu arkadaşın.

mas bunu beğendi.
  3. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    heldic'in bu konuda sigara icilmemesi yonunde mesajlari vardi fakat cekirgesi de ictigine gore sorun yok-tur- herhalde.

mas ve hasanateş bunu beğendi.
  4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    "Çekirge" Benzetmesini yaşı tutmayanlar için açıklayayım. Eski zamanlarda TRT'de Kung-fu dizisinde usta'nın talebesine (David CARRADİNE) hitap şeklidir. :D

SSUO ve mas bunu beğendi.
  5. mas

mas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    şu an nargilemi yaktım hafiften çekiyorum :) ayrıca şunu da belirteyim bu foruma üyeyim ama bu sporu yapmıyorum. tek derdim kısa sürede yağ yakmak. ilginç bir durum da var, nikotin aldığım zaman idrardaki ve nefesteki aseton kokusu artıyor. hafiften baş ağrısı yapıyor ama. mayonezin bozulma süresi gerçekten kısaymış yaklaşık 2 gün önce yaptığım ve dolapta duran mayonezin tadı ve kokusu değişmiş. dün akşam 328gr ay çekirdeği tükettim. yağ bakımından oldukça yüksek değerlere sahip. bununla birlikte 18gr karb. aldım. bu gün ise karb. değerini biraz daha yükselttim. 230 gr piliç nugget,500gr yoğurt,45gr antep fıstığ45 gr fındık ile toplamda 80-85gr karb. almış oldum. bu değer benim için çok fazla. bir daha bukadar yükseltmeyi düşünmyorum. birde bu diyetle birlikte termojenik yağ yakıcı kullansam sorun olurmu? teşekkürler..

6. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Boyle bilgili bi abimin cekirgesi yaptigin icin sagol :)

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

Cekirdek Yagbakimindan zengim fakat omega 6 bakimindan zengin onun yerine badem findik yeseydin keske dicem ama cekirdekle guzel zaman geciyo :) nugget yerine baska bisey tercih etseydin keske una buluyolar onu, donerler filan var CP nin onlarda az kh.Yag yakiciya filan gerek yok kh almadigin surece her hareketinde yag yakcaksin zaten

mas bunu beğendi.
  7. mas

mas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    yağ yaktığımın farkındayım ama süreci hızlandırmak istiyorum. şöyle 1 ay içinde yağlardan 10 kilo versem ideal kiloya ulaşıcaz. göbek, göğüs, simit bölgesi ve bacaklarda hala yüksek oranda yağ var. yeter artık kemiklerim görünsün istiyorum :)

8. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Ben diceklerimi dedim artik naparsan yap :) fazlasi zarar

mas bunu beğendi.