Yağ yakmaya yönelik bir programa ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Atrejum tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Atrejum

Atrejum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle iyi akşamlar herkese. Ben 24 yaşındayım ve boyum 1.86 Kilom da 100 civarı. Evimin olduğu sitede ufak bir spor salonu var. Orada kendi başıma çalışmayı düşünüyorum. Ama aletler oldukça kısıtlı. Dumbelllar, koşu bandı, ismini bilmesem de internette gördüğüm kadarıyla aşırı açma sehpası denilen sehpa, mekik çekmek için olan sehpa ve yine ismini bulamadığım ama üzerinde dik durularak, kendisinden destek alarak öne doğru eğilme ve kalkma hareketleriyle beli çalıştıran bir diğer sehpa daha bulunuyor. Bu aletlerle uygun bir kardiyo programı nasıl hazırlanacağını bilmediğimden sizden yardım almak istiyorum. Eğitimim yüzünden günlük çok fazla boş vaktim kalmıyor açıkcası şu aralar ama günde 1 saatimi spora ayırabilirim. 1 ya da 2 ay çalışıp biraz daha kilo verip hamlığımı attıktan sonra normal bir salona başlamayı düşünüyorum. Acaba bir program için bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi akşamlar tekrardan.

Sayfayı Paylaş