Yağ Yakmayı Kafaya Koydum Yardım Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve srtsrt07 tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. srtsrt07

srtsrt07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yaş 19. boy 1.75 kilo - 60~65. bisiklet sürmeyi severim ve aktif olarak sürerim. antalyada yaşıyorum fakat sıcakları bilseniz keşke. geçen gün elektronik termometre 85 C gösteriyordu :Dmuhtemelen bozulmuştur :) ama cidden çok sıcak. insan oturduğu yerden terliyor. ve bu sıcakta spor yapmak araba gibi hararet yaptırıyor. bide DNP kullansam fırında tavuğa dönerim sanırım.

Kardio antrenmanı bütün antalyalılar için ölümdür. fakat yüzmek hiç öyle değil. demeye çalıştıgım ben yüzme ile kardio yapmak istiyorum. çünkü başka çare yok.

bisiklet koşu ve yürüyüşle büyüdüğüm için bacaklarım gerçekten kalın. 60 kilomun 40ı bacakta sanki. belim ince fakat ufak miktar karında yağlanmam var. onun dışında bacağım kalın ve bu yağmı kasmı bilemiyorum . bacaklarımıda inceltmek istiyorum. ama önceliğim kardio.

günlük kahvaltıda haşlanmıs yumurta, ogle yemeginde 1 tabldot ekmeksiz yemek, aksam yemeginde belli olmuyor fakat makarna yada yağsız az miktarda yemek. ancak makarna delisiyimdir. ve çok canım sıkılıyor ve bi oturuşta 3-4 tabak makarna yiyorum sırf can sıkıntısı yüzünden.

sizce ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş