yağ yakmayı kafama koydum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yurdy1905 tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yurdy1905

yurdy1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelile merhaba..vücudumdaki fazla yağlardan kurtulmak için bi programa baslicam..bunun için yardımlarınızı bekliyorum..

boyum:1.85 kilom:90

gecen gün arkadasla elektronik tartida tartildik aramızda 3 kilo yağ farkı cıktı ama ben ondan 20 kilo daha fazla cıkıtım bu da şaşırttı beni.

şimdi uygulamak istedğim programı yazayım:
    sabah 8de kalkıp 1dilim kepek ekmek ve biraz peynir+yumurta ile kahvaltımı yapıp MULTİPOWER PURE CLA 100 kapsül(sipariş ettim 2gün içinde elimde) ve saat 8.20den 9.00'a kadar orta tempoda koşu

saat 09.30 ile 17.30 arası internet cafede çalişiyorum bu saatler altında çalısma olanağım yok..

iş çıkışı saat 6 gibi vücut geliştirmeye gidip p.tesi-carsamba-cuma ağırlık çalışması salı-perşmbe-c.tesi şınav-mekik-çakı ve barfiks çalışması...

ayrıca düşük kalorili yiyeceklerle yapılacak diyet...

yani kısaca diyet+ağırlık çalışması+koşu+MULTİPOWER PURE CLA ile yağlardan kurtulma şansımı yüksek görüyorum..

görüş,öneri ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürlerthums:

2. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    CLA`yi gunde 3 kere yemeklerden 30-45 dk once almalisin.

Ayrica CLA`nin yag yakiminda etkisi yok denecek kadar az...

Agirlik calismadigin gunlerde sinav mekik yerine kosmani veya

bisiklete binmeni(cardio) oneririm...

Son ama en onemli onerim ise forumda okunmadik baslik

birakmaman...sahsen cok sey ogrendim...

3. yurdy1905

yurdy1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol v.n zaten CLA siparişimi iptal ettim L-Carnitine hakkında okudumlarım daha etkileyiciydi kullanan çoğunluk L-Carnitine'den cok memnun bende ondan alıcam galiba :)

peki L-Carnitine için önereceğiniz bi marka var mı??

tekrar sağol ;)

4. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    L-Carnitine Sıvı al dierine göre kana daha çabuk karışır ve etkisi daha çabuk olur

5. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Bodybuildinge başladığımda tam 90 kiloydum boyumda aynı senin gibi 1.85 öncelikle oturup bu forumdaki btn başlıkları okumaslısın oturupta 3-4 saat okuduğmu bilirim ve gerçektende çok sey öğrendim.. 2 ayda 8 kilo verdim ve verdiğim kilonun %100 de 100ü yağ bunla beraberde 800gr dan fazlada kas aldım haftada 5 antraman yaptım haftada 5-6 kerede 45dk dan kardio eğer bütçen uygunsa ben sana chest bant almanı öneririm hedefine daha çabuk ve daha emin adımlarla ulaşırsın..

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş