yağ yakmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kaan242424 tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaan242424

kaan242424 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler abillerim (büyük ihtimal öyledir :) ) ben 16 yaşındayım 1.92 boyum var 100+ kiloyrum fakat hepsi yağ bende zamanında hiç dışarı çıkmamaktan haraketsizlikten yağlandım
    benim sorunum bu işte sabah kahvaltı etmeden okula gidiyoum bi tane poğaça alıyorum öğlen evden getirdğim yemekten yiyorum akşam üstü eve gidincede yemek yiyorum o kadar fazla bişey yemiyorum
    eve gelir gelmez öyle bir halsizlik oluyor ki kafamı koyduğum gibi yatıyorum dışarı çıkıp yürümek felan isitiyorum ama yapamıyorum
    intenette karatay diyeti gördüm böyle açlıkla diyet yapılmaz gibi vs.
    spor salonuna yazılmayı düşünüyorum büyük ihtimal öyle veririm fakat aklımda şu var spor salonları diyet veriyormuş uzun süre aç bırakacak felan
    ne yapmalıyım yazılayımmı bitek hafta sonları kendimi iyi hissediyorum hafta içindeki yorgunluğumu geçirecek biey yokmu
    birde kilo verirken kol kası yapmak istiyorum bu mümkünmü

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Spor salonları uzun süre aç bırakacak diyetler veriyormuş diyen arkadaşının git yüzüne tükür net söylüyorum.:):):D

1) Body yapanlar normal bir insandan çok yer buna emin ol daha iyi doyarsın yeme biçimin düzene girer,sağlıklı yersin,protein fazla alırsın.
    2)Aç bırakacak diyet vermez asla emin ol günde 5-6 öğün yiyeceksin (tabii bunlardan 2-3'ü ara öğün olacak) böylece metabolizman hızlanacak ve aç kalmayacaksın sadece yağ ve şekeri düşüreceksin.
    3)Halsizlik durumu spor yapmama ve düzensiz beslenmeden dolayıdır tahminimce doktora gidebilirsin belki kansızlık filan vardır.Ancak bence spora başlayınca 1-2 ay sonra hantallık üstünden gider.
    4)Kilo verirken kol kası yapmak kesinlikle mümkün ancak kol ölçün şuankinden daha düşük olacak büyük ihtimalle ama sonuçta önemli olan kolunun ne kadar geniş olduğu değil ne kadar kaslı ve parçalı olduğu
    5)İnternetteki popüler kadın diyetlerini uygulama.
    Son olarakta spor salonuna kesinlikle yazıl.

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba . Öncelikle iyi bir diyet ve kardio çalışması ile yağ yakımı yaparsınız . Günde 1 bardak nescafe gold şekersiz içerseniz yaorgunlugunuz üzerinizden alır ve dinç tutar . Kol yakı yapmak evet mümkün ama benim tavsiyem önce yağ yakımı sonra kas kazanamı şeklindedir .

mericboss99 bunu beğendi.
  4. kaan242424

kaan242424 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim vallaha rahatladım bende kansızlık var evet bunun ne gibi sorunları
    çok teşekkür ederim birde evet bende kansızlık var bunun ne gibi sorunları olur

Sayfayı Paylaş