yağ yakmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve broz tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. broz

broz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    maden mühendisi
    Yer:
    novi pazar/ist/sivas
    birkaç gundur siteyi takip etmekteyim cok gerceli bilgiler edindim bilgilerini paylaşan herkeze tesekkurler. benim ufak bir sorum olcaktı yardımcı olmanızı dilerm
    3 4 aydır kickbox yapmaktayım ve ilk 2 ay cok duzenli ve guzel kilo veriyordum ama yağlardan vermeiğimi sanıyorum 1 ay bırakıp memlekete gittim (bu arada öğrenciyim) e var ne yok dayadılar ilk geldiğimde bayağı kilo almıstım :D suan brikmiş yağlarım cok rahatsız etmekte beni her sene yıın 10 ayı yapcam kickbox ama suan yağlarımı eritmeyi dusunmekteyim ve sitelerden arastırdığım 2 tane yağ yakıcı var hangisini önerirsiniz?? ilki hot rox sanırım gecen senelerde yağ yakıcı olarak 1. secilmiş, ikncisi Hydroxycut Hardcore , ve bir arkaqdsamın kullanıpta memnun kaldığı lipo6x var ?? yaşım 23 198 boyundayım 106 kiloyum yağ olan bölegelerim bel ve göbek yardımlarınız çin şimdiden tesekkurler

2. broz

broz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    maden mühendisi
    Yer:
    novi pazar/ist/sivas
    sanırım kimsenin bu konu hakkında bilgisi yok ??

3. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    broz yağ yakıcı kullanmana gerek yok diğer arkadaşlarada söylediğim gibi...yağsız tuzsuz şekersiz besinler tüketerekte hızlı bir şekilde yağlarınızdan kurtulabilirsiniz...hemen gıda takviyelerine yönelmeyin ilk başta önemli olan beslenmedir.herşeyin başını beslenme çeker kolay gelsin mide antrenmanı yap bu arada sitede mevcut zaten programlar

broz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş