yağ yakmak istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gribulut tarafından 10 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gribulut

gribulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yaşım 29 167cm boyundayım 3,5 ay oncesine kadar 83 kiloy dum yağ oranım %30 larda idi sadece spor yaparak (cardio haftada 3 yada 4 gün 1,5 saat ortalama)ve hiç bir ürün kullanmadan 70 kiloya düştüm yağ oranım %24 lerde özellikle göbek bölgemde hala belirgin şekilde yağlı yağ yakıcı kullanmak istiyorum gelende NUTREX LİPO 6 önerdi ama bir kaç çeşiti olduğu için burdaki tecrübeli atkadaşlar yardımcı olursa sevinirim öncelikle NUTREX LİPO 6x mi yoksa NUTREX LİPO 6x black mi ve nasıl teymin edebilirim orjianl ürünü yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar.

2. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ben hydroxycut hardcore x kullanıyorum ve memnunum bu ürünü de düşünebilirsiniz.sitenin sponsoru olan supplementler.com dan aldım iki günde elime ulaştı.verdiği enerji ve attırdığı ter baya iyi yağ yakımı bakımından da başarılı bi ürün yağ yakıcılar bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    zaten çoğunluk hardcore x ile lipo arasında sıkıştı kaldı. ben ise size lipo 6x tavsiye ediyorum. black kullananlar düz formuna göre etkisiz olduğunu söylüyorlar. yani düz lipo 6x tavsiye ederim. normal lipo 6 dan daha etkili. şehirine göre böyle ürünlerin satıldığı yerler varsa temin edebilirsin yada internet sitelerinden bilinen yerlerden tabii ki

Sayfayı Paylaş