Yağ yakmak için yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve clawz26 tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. clawz26

clawz26 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaş = 20
    Kilo = 70
    Boy = 1.68

Öncelimkle S.a şuanda 70 kiloyum ve 10 kilo kadar vermek istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor hafta sonları bol bol basket oynuyorum ve ygs sınavından sonrada spor salonuna yazılacağım ama o zamana kadar bir şeyler yapmak istiyorum ne yapabilirim

2. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Ben sana yağ yakmak icin basit bi kac puf nokta soyliyeyim.
    1.si sabah ac karna kaynayip demlendirdikten sonra bi 10 dk bekleyerek sogumus sekilde yesil cay ic ve disa cikma imkanin varsa uyandiktan sonra disari cik hafif trmpo bi 5 10 dk kosu yap gelincede cok azda olsa mekik cek 2*20 gibi bu gun icindeki metobolizma hizini arttircaktir .
    2.si yine yesil cay (ılık olacak ) ama basket oynamaya baslamadan yarim saat once ic bunu atlama yesil cay icerek spor yaptiginda normaline gore daha fazla ter attigini ve idrarindaki toksin miktarinin arttigini goreceksin.
    3.su klasik olacak ama bol bol su ic aktif spor yaparken sadece o anda 1.5 litre ic az az ama sık sık agiz kuruyken yag yakamassin. Gun icindede 3 4 litre su tuket.
    4. Yemeklerinde bol bol acı pul biber kullan .
    5.gunluk 1 elma ye.
    6. Gun icinde bi fincan 0şekerli türk kahvesi iç.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş