Yağ yakmak için bilgilendirme.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve caqdas tarafından 6 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    selam arkadaşlar boyum 1.85 yaş 20 kilo 90 3 senedir her sene 3 ay olarak bu sporla ilgilendim şmdi geri dönüyorum kardiyo ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum başladıktan bir süre sonra yağ yakıcı kullanmak ıstıyorum nasıl bı metod uygulamalıyım ne ve hangı marka kullanmalıyım yardım edermisiniz teşekkürler.

2. Orpheus

Orpheus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Selam.

İlk başta en büyük hatalardan biridir hemen yağ kütlesinin üzerinden kas inşası fikri :), yağların bu sayede gidebieceği fikride çoğu kişide yok değil doğrusu, mesela mekiğin, yağ kütlesini kas yapabilme fikri malesef çok yaygın bir durumda, neyse.

Benim önerim ilk başta en azı 1 veya 2 ay içinde hiçbir yağ yakıcı süpplement kullanmamanızdan yana olacaktır, keza vücut hemen yağ yakacaktır bu sürede, bir süre sonra vücut yağ yakımını yavaşlatacaktır o zaman tercihiniz 'L-Carnitine' olsun, marka önerisi ise weider olabilir, başarılar.

3. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    teşekkrler orpheus weider dışnda başka marka onerebilrmisin varsa bilgin ?

4. Orpheus

Orpheus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate nutriton,multipower,hardline,power S
    system.

Hepsi iyi markalardir, herhangi birini seçebilirsiniz, benim tercihim weider oldu şimdilik.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yağ yakıcıya ihtiyacın yokki neden kullanıcaksınız?

geçen belgeselde izledim obez hasta birisi tam 190 kilo verdi sadece spor ve beslenmesine dikkat ederek siz 5-10 kg vermek ıcın yag yakıcı kullanmak ıstıyorsunuz

1 ayda verme 2 ayda ver emek harcayın kardıo yapın beslenmeyıde dıkkat edın zaten verıceksınız fazla kılonuzda yok

6. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    amacım vücudumdaki yağ oranını düşürüp kasları on plana cıkarmak bu yüzden sordum eğer bi yan etkisi varsa haklısınız

Sayfayı Paylaş