Yağ yakmak için öneri

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve micozb tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. micozb

micozb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba

Foruma yeni üye oldum. Yanlış yere açtıysam konuyu özür dilerim. Yaşım 25 1.74 boy 107 kiloyum karın bölgesindeki basenler şişik göğüs kısmı sarkık bir vücudum var. Bugün spora başlayacağım. Sizin bana önerebileceğiniz yağ yakıcı ilaç protein takviyesi vb gibi önerileriniz ne olur ? Kısa yoldan zayıflamak istemiyorum ama takviye olmasını istiyorum. İnternetten araştırdım forumda da bir kaç yerde gördüm clenbuterol önerenler var sizler ne önerirsiniz yardımcı olursanız çok memnun olurum gerçekten.

2. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    her şeyin doğalı iyidir bence. kısa yoldan zayıflamak istemiyorsan dediğin gibi. yavaş yavaş yediğinden kısar, spor yaparsan sağlıklı şekilde kilo verirsin.

3. serdar1912

serdar1912 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    instagram : godecee
    Yer:
    karşıyaka
    merhaba,
    Zayıflamayı kafana koyduysan bunu kendine inanarak söyleyebiliyorsan, clenbuterol'a ihtiyacın yok. zaten clenbuterol aslında yağ yakıcı da değildir normalde astım ilacıdır.

Öncelikle beslenme düzeninizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Un, tuz(oldukça az tüketilmeli) , kalitesiz yağlar, şekeri hayatınızdan atın. Balık, tavuk, hindi, dana etinden protein , yulaf , tam buğdağ makarna ve pirinçden karbonhidrat , balık yağı zeytinyağı vs. gibi kaliteli yağlardan yağ ihtiyacınızı karşılayın. Bol su tüketin (3, 4lt) . Yeşil çay, kafein vs gibi metabolizmayı hızlandıran doğal yiyecekler tüketin.
    Ağırlık antrenmanı ve cardio'yu birlikte yapmanızı tavsiye ederim. Cardionuz 30 dakika ile 50 dk arasında olmalı. Haftada 3 ve 4 gün cardio yapmanız yeterli olur.

Bunları yaptıktan sonra zaten sağlıklı bir şekilde yağlarınızın eridğini görüceksiniz.

İlla yağ yakıcı olmalı diyorsanız size granede'ın farburnerını önerebilirim. (clenbuterol ilaçtır bu söylediğim supplementtir ) Ancak bu tarz supplementlere fazla güvenmeyin sihirli değnek değildirler. (Bana kalırsa almanıza gerek yok)

Son olarak bu benim tavsiyem herkesde işe yarar mı bilmiyorum. Tartı kullanmayın aynayı kullanın aynaya baktıgınızda yagınızın azaldıgnı dusunursenız bu sizi daha çok motive edicektir. Tartıda bazen vucut su tuttugu için falan 1 2 kilo az veya çok çıkabiliyorz bu da sizi demotive edebilir

zeze90 bunu beğendi.
  4. micozb

micozb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Evet en mantıklısı doğal yollar ile zayıflamak olacaktır. Çok istekliyim fazlalıklar gerçekten beni yoruyor kendimi hep bitkin hissediyorum. Yaş 25 ailede genetik şeker hastalığı kolestrol falan var bana da bu kilo yüzünden erken yaşta gelmesini istemiyorum. Teşekkür ediyorum öneriler için

judascortez bunu beğendi.
  5. ZeyKOO

ZeyKOO Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bu konuda bir islem yaptim vucuduma arkadaslarin da dedigi gibi 3beyazdan uzak dur gunluk en az 3ltre su ve ogunleri az az sik sik ye 6 ogun az az ama en onemlisi cardio bu dediklerim bende ise yaradi 1ayda 12 kilo verdim ve buyuk çoğunluğu yag olarak ... kolay gelsin .. ve protein li besinler bunuda unutma :)

6. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    clenbuterol hakkında bir şey demeyeyim ama cla kullanabilirsin. kısa yoldan zayıflamak değil aslında cla kullanarak emeğinin karşılığını tam alırsın. bir nevi emniyet halatı diyebiliriz.

7. erturulla

erturulla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hazır konu açılmışken burdan devam edeyim konu kalabalığı yapmamayım. Yaşım 16 boyum 1.84 kilom 85 göbek basen ve göğüs kısmımda aşırı yağlanma var. Ne yaptıysam bi türlü zayıflayamadım 5 ay spora gittim cardio yaptım az yedim bi zayıflıyorum sonra bi daha yiyorum aslın çok kararlıyımdır ama yıllardır bu beleadan kurtulamıyorum bi öneriniz varsa benimle paylaşın şimdidien teşekkürler.

8. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Tatli sikintin varsa kotu aksam 6 dan sonra veya antrenmandan sonra seker alma oncesindede cook az al veya alma bide gunluk kalori ihtiyacın 500-600 kalori altini alman yeterli. Unutma ac kalarak kilo verilmez verilsede vucudunu bozarsin

Sayfayı Paylaş