Yağ Yakma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ertylmz tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 16 yaşında lise öğrencisiyim okul yaklaşık 1 km ben yürüyerek gidip geliyorum 2 günde 1 spora gidiyorum günde en fazla bir ekme yiyorum(halk ekmeği şeklinde) boyum 1.78 kilo 68 3.5 aydır sporla uğraşıyorum göğüs karın kol çalışıyorum günlük fazlasıyla enerji yakıyorum ama yağ oranımı hesapladığımda hala yüzde 20 diye çıkıyor ekstradan bir diyet programı varmı yada bildiğiniz bi kaç hareket yada bi kaç küçük sır

Edit:Boyuma göre biraz zayıfım bile
    Edit2:halk ekmek daha sağlıklı ve besleyici ondan ayrıca belirttim belkide yanlış biliyorumdur

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Ekmeğini değiştirip azaltabilirsin mesela.

3. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesela ?

4. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Çavdar Ekmeği ile daha sağlıklı yağ yakabilirsiniz. Diyetisyenler diyet yapan kişilere genellikle Çavdar Ekmeğini öneriyor.

5. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kepek ekmeği yiyoroum

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Demektir ki günlük ne kadar yakarsan yak aldığın kaloriden fazla kalori yakmıyorsun. O zaman aldığın kaloriyi azaltacaksın. Buna da ekmeği azaltmakla başlayabilirsin.

7. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle boy kilon nedir aynı yaştayız
    bak şimdi kardeş ben sana anlatıyım
    1-Tam buğday ekmeği ye ama günde en fazla yarım ekmek olsun bence tam ekmek felan olmasın yani
    2-Gün içinde karbo-proteinli beslenmeye çalış
    daha fazla öneriler yazıcam ama neler yiyor içiyosun bilmiyorum biraz bahsedersen sana yardımım dokunabileceğini düşünüyorum bende dediğim gibi 16 yaşına girmeme az kaldı ve 10 kilo veren biri olarak tavsiyelerde buulunabilirim iyi forumlar

ertylmz bunu beğendi.
  8. ertylmz

ertylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle moruk sabah kahvaltısında bişeyler yiyorum aslında okula falan gittim için sabah erken kalkıyorum ne yediğimin pek farkında olamıyorum ama peynir reçel o tarz şeyler yiyip portakal suyu içiyorum belki haftada bir kızartma ekstradan döner
    öğlen yemeklerinde fasulye pilav falan akşam ları spordan gelince ton balığı + yumurta beyazı yiyorum (yumurta beyazını sütle karıştırıp içiyorum)

9. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    aynen bak bende sabah kahvaltısını önceden 3 dilim beyaz ekmek peynir bal yapıyodum ve çay içiyodum çok fazla tabi ama artık tavsiyem kahvaltıda tam buğday ekmeği ye 2 dilim içecek içme bal peynir zeytin reçel vs
    ondan somra arada kuruyemiş-meyve ye tok tutar yane aga aralarda muhakkak ye ama bişey ve yağlı yemekleride 3/4 ye mesela önceden yediğine oranla ben sana bu kadar diyebilirim gerisi sana kalmış iyi sporlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş