Yağ yakma programım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mehmetask tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    slm arkadaslar forumda bayadır dolasııyorum.Boyum 1.73 kilo 95 bel bölgesinde yaglanma var .Pazartesi den itibaren sıkı bir diyet ve cardiyoya girdim.Sabahları kalkıp sahada 5 tur yürüyorum Daha sonra evde kum torbası var kendim yaptım ona yumruk atıyorum 300 tane sonra 40 tane mekik saga sola esnemeler 20 şınav cekiyorum.Ayrıca 20 dambıl indirip kaldırıyorum.Yemek konunda ise ne yiyorsam yarıya düsürdüm.Şimdi sizlere soruyorum eksiklerim neler neler katabilirim cardiyoya.. Şimdiden verecegniz cevaplar için teşekkür ederim.Lütfen bu konu aydınlatılmadan kilitlemeyelim admin abilerim..bench_O

2. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    kimse yok mu.........

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    ard arda mesaj yazmayın lütfen kirlilik olmasın. Cardio'ya ağırlık vermeniz gayet iyi fakat ben mesajınızda beslenme konusunda pek bilginizin olmadığını düşünüyorum. Öncelikle günlük alınması gereken protein miktarınızı belirleyin. Bence günlük 100 gram protein zayıflama süreci için yeterli. Yağı minimuma indirin. Yağsız protein kaynaklarını yiyin. Örneğin yağsız lor peyniri, haşlanmış yumurta, tavuğun göğüs kısmını, diyet ton balığı ya da haşlanmış dana etini yiyebilirsiniz.

Tereyağı ve ayçiçek yağı bulunan herşeyden uzak durun. Bunlar tabi çok özet bilgiler. En iyisi beslenme ve yağ yakma bölümünde yer alan beslenme ile ilgili her konuyu inceleyin.

Bu arada sahada 5 tur dediğiniz ne kadar mesafe oluyor ve bu mesafeyi kaç dakikada turluyorsunuz bunu da belirtebilir misiniz.

4. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    5 tur u 15 dk da yuruyorum baska eksiklerim vrsa lütfen yardimci olun.saygılarımla...

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    15 dk bence çok az. Şahsi önerim Bunu arttırmanızdır. Boyunuza göre kilonuz fazla. Bunun için şimdilik cardio'ya ağırlık verin bence. Yürüyüşü minimum 30dk'ya çıkarın ve temponuzu arttırın. 30 dk içerisinde ne kadar mesafa yürüdüğünüzü ölçün ve not edin. her hafta bunu arttırmayı hedefleyin.

Sayfayı Paylaş