Yağ yakma kişisel

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kuytkuytkuyt tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kuytkuytkuyt

kuytkuytkuyt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi forumlar arkadaşlar
    18 yaşındayım 182 boy 80 kiloyum(uzun vadede 96dan 3 ayda 90dan düştüm)
    Yağ oranım %17.7 oldukça yüksek ve hala bir diyet yapıp günlük cardio yapıyorum ama belli bir program üzerinden değil kalori hesabı yaparak günlük 800 kalori yakıcak kadar spor yapıyorum haftanın her günü

Mevcut diyetim
    Saat 10
    2 yumurta
    saat 12
    1 elma
    Saat 1
    Eti form 100 kaloriyi geçmicek şekilde herhangi birini
    -Bu arada spora gidiyorum 1.30 -4.30 (evden giriş çıkış saatlerim sporum 2 saat oluyo ama hazırlan duş al filan tam 3 saat sürüyo)
    Saat 5
    Cacık yine yanına 100 kalorilik eti form

ve saat 11 az yağlı süt içip uyuyorum

Uyku düzenini oturttum bu diyetle zayıflıyorum yağ da yakabiliyorum cardio sırasında hafif ağırlıklarla kaslarımı çalıştırıyorum ama 75-76 kiloda zayıflamayı bırakamam lazım ve ben bu 4-5 kiloyu tamamen yağdan versem dahi (ki bu imkansız gibi) yağ oranım %13-%14 oluyo benim bu programı yaparken bir yandanda kalıplasmış yağı kasa çevirme (aslında yağ yakıp kas kütlesi kazanmak) gibi bir ihtimalim var mı bunun için beslenme programı veya yapmam gerken bi spor programı bildiklerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum ilk hedefim %10 lara düşmek hedefim 1 yıl içerisindede %6-7 ye

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmende çok ama çok büyük eksiklikler var. Neredeyse hiçbirşey yemiyorsun. Bu tarz bir beslenme sana çok ciddi zararlar verecektir. Kilo veriyor gibi görünebilirsin ama vücudundan ciddi şeyler kaybediyorsun. Bu şekilde sakatlanabilirsin bile. Yapman gereken ilk şey yemek yemekten korkmamak olmalı. Doğru zamanda doğru yemekler yersen gayet başarılı olursun. Ben mesela akşam 10 da bile yemek yiyorum ama doğru şeyler yiyerek doğru idmanla yapıyorum. Forumda beslenme bölümünde makaleler mevcut onları okumanı tavsiye ederim. Özellikle aynı gün yağ yakımı ve kas kütlesi kazanmak ile ilgili olan sana ilaç gibi gelecektir. Kilodan ve yemek yemekten korkma. Yüksek yağ oranı ve aç kalmaktan kork derim. Birde sabırlı ol.

3. kuytkuytkuyt

kuytkuytkuyt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgin için çok teşekkür ederim bu bölümde bakındım fakat bulamadım yeniyim forumda pekde bilgim yok link atabilirsen çok iyi olur

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş