Yağ Yakma Kürü Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve soldereminem tarafından 23 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. soldereminem

soldereminem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 20 yasında 110 kilo 1.84 boyunda bi sporcuyum cocuklugumdan beri sporla ugrastıgım için çok kilolu durmuyorum 1 yıldır da bb yapıyorum. 1 haftadır ventolin almaya basladım.Sabah 4mg 1 tane 13.00 da 4mg 1tane antremandan 1.30 saat oncede bir tane alıyorum.BB e baslamadan once sporu bıraktıgım için 5 ayda 30 kilo aldım ve veremiyorum l cartinin falan kullandım sonuc pek iç açıcı değil stereoidlerle ilgili bilgimde olmadıgım baslamayayım dedim bilginize basvuruyorum hocam hem hızlı yag yakmak hem kas yapmak istiyorum.Forumda bir ton steroid okudum fakat eczanelerde falan satılmayanları alabilecigim biyerde yok . Yardımcı olursanız cok sevinirım ve kürü ne kadar ve nasıl uygulayacagımıda yazarsanız sevirim şimdiden teşekkürler .(Önereceğiniz ilaçlar eczanede veya alabilecegim biyerde olursa daa makbule geçer) bench_O

2. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    ventolini aspirin ve kafein ile birlikte almaya bak

3. soldereminem

soldereminem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kafeini nerden bulacagım birde tahmini ne kadar sürede ne kadar kilo veririm sonrada biraz ara verip kas kütlesi arttırıcı kür yapacagım çünkü

4. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    bu işlerde tahmin zaten pek yapılamaz forumdan görmediğim biri için hiç bir şey söyleyemem. kahveden ve çeşitli nox ürünlerinden kafeini alabilirsin.

soldereminem bunu beğendi.
  5. soldereminem

soldereminem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler kafein için bir ürün bulup yarın başlayacagım fakat nasıl kullanmayım ventolin ile beraber günde 4 kere iyimidir ?

6. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    ilk hafta 4 mg sonrasında sonraki haftalar birer tablet arttır ve 16 mgye kadar çıkabilirsin. tablet alımları arasında 4-5 saat olsun. Uykudan önce sıkıntı yaratabilir. antrenman günleri antrenmandan 60-30 dakika öncesinde aspirin ve kafeinle beraber al. kafeini 200 mg civarı olsun.

7. soldereminem

soldereminem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Saol , sabah ,ogle , aksam 4 mg ventolin antden 30 0 dk once ventolın kafein artı aspirin alıyorum sonucları yazacagımm

8. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş