Yağ yakma günlüğüm : Hydroxycut Hardcore X

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve outformer tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar spora 2.5 ay önce başladım. 23/03/2010 tarihinde Başladığımda 99.2 kg'idim ( 27.7% yağ oranım). bugün (13/06/2010) 89kg (19.5% yağ oranım) bu zaman diliminde yağ yakıcı olarak L-carnitine ve CLA kullandım. Bugünden itibaren L-carnitine'i bırakıp yola Hydroxycut Hardcore X ve CLA ile devam edeceğim yanındada whey protein ile glutamine kullanacağım. Az önce Hydroxycut'ın ilk kapsülünü aldım bakalım neler olacak, sonuçları sizlerle paylaşacağım ;)

İzleyeceğim antreman programı şöyle,

her sabah aç karnına 1 saat kardiyo. a32

Akşamda alttaki gibi bir çalışma yapacağım. 1gün OFF :D

1.gün göğüs+biceps
    2.gün omuz+bacak
    3.gün sırt+triceps
    4.gün ğögüs+biceps
    5.gün omuz+bacak
    6.gün sırt+triceps

2. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bugün ilk tableti saat 14de aldım ve saat 16:30da göğüs+ biceps çalıştım. hiç bir yan etki olmadı(bazı arkadaşların dediği türde bulantı/başdnmesi/başağrısı ). sabah kardiyo yapmamştım ağırlık antremanından sonra 30dakika kardiyo yaptım herzaman yaptığım kardiyo çalışmasından %25 daha şiddetli bi çalışma oldu artık psikolojik miydi yoksa söylendiği gibi hydroxycut enerji patlamasımı yapiyor önümüzdeki günlerde anlayacağız.

3. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle kolay gelsin.

Beslenme programını da yazarsan daha acıklayıcı olur :)

4. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim. beslenme programı olarak şöyle bir yol izliyorum;
    örneğin bu sabah 7.45de uyandım 1 tablet hydroxycut aldım 1 ölcek proteinshake ile birlikte 8.30da 1saat kardiyo yaptım ve inanılmaz terledim. kardiyo sonrası klasik sabah kahvaltım az yağlı beyaz peynir domates salatalık+2 dilim tam buğday ekmeği . saat 12de 1 bardak üzüm suyu ile 5gr creatin. öğlenleri 1-2 gibi sebze yemeği+1 dilim tambuğday ekmeği. saat 16da 1 proteinshake sonra ağırlık antremanı antreman sonrası 1 protein shake. akşam yemeğinde tavuk veya balık ile salata cok açlık hissi yoksa ekmek yemiyorum ama bazen 1 dilim tam buğday ekmeği yediğim oluyor. bu arada her protein shakein içinde yarım muz kullanıyorum.

5. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Protein tozunu fazla kullanmıyor musun?
    Eğer yağ oranı ortalama bir değerdeyse seni sıkıntıya sokabilir diye düşünüyorum.
    Bence sabah kahvaltına 4-5 yumurta beyazı ekle.
    Protein tozunun içine muz atman da yağ yakımı süresince seni baltalayabilir. Daha az yağlı ve nispeten şekersiz meyveleri tercih etmen daha iyi olacaktır.
    Creatin, toz, hydroxycut bünyeyi yoruyordur, mümkün olduğunca fazla su içmen iyi gelecektir. (2.5 litre falan)

6. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh keşke o yumurta beyazını yiyebilsemde proteinshake'i daha az kullansam :) termojik yağ yakıcılar anladığım kadarıyla vücuttan su atılmasını sağlıyor. vücudumdan su eksilterek bana kilo kaybettiğimi düşündürmemesi için su tüketimini +5lt gibi bir düzeyde tutmaya çalışıcağım zaten sabah ve akşam yaptığım antremanlar sırasında 1.5+1.5=3 litre su tüketiyorum o yüzden rahatlıkla günde 5 litreden fazla su tüketiyorum. proteinshake konusundada araştırdığım kadarıyla vücudun kilogram başına 1.5-2gr protein ihtiyacı olduğunu öğrendim. buda 133-190 arası bir rakama tekabül eder. 3 shake ile 75gr protein aldığımı düşünürsek bana pek fazla gözükmüyor ama bakalım ilerleyen günlerde sonuçlar ne göstercek :)

7. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Lor yiyebiliyorsan sabah omlet şeklinde yapabilirsin.
    Su iç dedim de 5 litre de çok fazla geldi bana :)
    Evet kaslanmak için günde kilonun 1.5 - 2 katı kadar protein tüketmen doğrudur ancak iyi olanı bunun doğal yollardan gelmesidir. Protein tozunu ise antrenmanlardan sonra ve sabah kalkar kalkmaz tüketmen bunu destekleyecektir. Çünkü sabah uyandığında vücut proteine aç oluyo ve tozu içmemizin nedeni en hızlı sekilde sindirerek protein ihtiyacını karşılamak. Antrenman sonrası da aynı şekilde. Ama diğer öğünlerde sen ihtiyacın olan proteini alırsan (tavuk gögüs, kırmızı et, balık, ton balıgı, lor, yumurta, süt vs) bu ögünler için protein tozuna gereksinimin olmaz.

8. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet bugün yukarıda belirttiğim gibi ilk hydroxycut kapsülü saat 7.45de alıp 8.30da 1 saat kardiyo çalışması yaptım, öyle terledimki t-shirt vücuduma yapışmışdı zorla çıkardım :D 2. kapsülüde 15.00de aldım,saat 17:00deağırlık çalışması yaptım.bugünde hiçbir yan etki ile karşılaşmadım gayet güzel gidiyor. 1 hafta boyunca günde 2 kapsül devam etmeyi düşünüorum. 2.hafta günde 3 kapsül, 3.hafta günde 4 kapsüle çıkacağım. ürünün üzerinde yazan kullanma talimatı şu;
    1-3 gün 1 kapsül günde 2 kere
    4-7gün 2 kapsül günde 2 kere
    8.gün 3 kapsül günde 2kere

ama ben buna uymayacağım nede olsa ne kadar cabuk biterse muscletech için o kadar iyi :D

9. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet hydroxycut kullanımın 3günündeyim. 1. kapsülü saat 7:20'de aldım 1 saat kardiyo çalıştım. 2. kapsülü saat 16:00da aldım ve ağırlık çalıştım. Sanırım ürünün benim üzerimde hiçbir yan etkisi olmicak bugünde gayet normaldi. kardiyoda yine inanılmaz ter attım ve kardiyo çalışması şiddetindeki %25lik artış artık rutin bir hal alcak sanırım. ürün gercekten enerji patlaması yaşatıyor. acayip bir dayanıklılık kazandırıyor.

10. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1 haftalık antreman programı ve hydroxycut kullanımı sonrası bugün ölçüm yaptırdım. kilom 87.3'e inmiş yağ oranım ise %18.4 sonuçlar gayet iyi, ben en sevindiren tarafı ise hiç kas kaybetmemiş olmam hyper_ 3aydır sürekli kas kaybıda oluyordu kilo verdikce ama bu sefer kas oranımda hiç bir değişiklik yok. bu hafta hydroxycut'ı 2 kapsül sabah 2 kapsül öğlenden sonra olmak üzere günde 4 kapsül kullanacağım. ürün bence gayet başarılı gün içinde daha enerjik olmanızı sağlıyor, terlemede artış yaşatıyor, daha şiddetli antremanlar yapmamı sağladı ve hiç bir yan etki görmedim.

11. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bugün ne yedim ne içtim, nasıl bir antreman yaptım onu aktarayım sizlere,

7:20 2 kapsül hydroxycut ile 1 scoop protein shake
    8:00 50dklık kardiyo çalışması (20dk kürek simulatoru+15dk bisiklet+15dk arc trainer)
    9:45 80-100gram civarında az yağlı beyaz peynir+1domates+2salatalık+6siyah zeytin+1.5dilim tam buğday ekmeği
    10:00 multivitamin+glucosamine
    12:00 1bardak üzüm suyu + 5gr creatine
    13:45 1 muz
    16:00 1scoop protein shake(protein shakeler yağsız süt ile)+2kapsül hydroxycut
    16:45 omuz+bacak antremanı
    omuz
    shoulder press 4x10
    dumbell lateral raise 4x10
    dumbell front raise 4x10
    dumbell shrug 4x10

bacak
    dumbell lunges 4x20
    leg curls 4x15
    leg extentions 4x15
    calf press 4x15
    glute machine 4x15 (kalça)

bu antremanı şöyle yaptım örneğin 1 set shoulder press hemen ardından 1 set dumbell lunges hemen ardından 1 set shoulder press arkasından 1 set dumbell lunges ve 1 dk dinlenme yani bacak+omuz+bacak+omuz aralıksız üstüne 1 dk dinlenme. döngü böyle. çok zorlayıcı oluyor ama nabız yüksek tutulmuş oluyor, sanki bir kardiyo etkisi yaratıyor :D

antremanın ardından 2000mg glutamine+1 protein shake

19:00 akşam yemeği menemen (2 tam yumurta 2 yumurta beyazı ile) 2 bardak ayran

12. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bugünüde şöyle geçirdim;

8:00 2 kapsül hydroxycut ile 1 scoop protein shake
    8:30 60dk kardiyo çalışması 30dk koşu bandı interval(ort. hız:9.3km/h)+10dk kürek simülasyonu+10dk bisiklet+10dk arc trainer
    10:00 80-100gram civarında az yağlı beyaz peynir+1domates+2salatalık+1dilim tam buğday ekmeği
    10:15 multivitamin+glucosamine
    12:30 1bardak üzüm suyu + 5gr creatine
    14:00 1 tapak sebzeli pirinç pilavı ( ne alaka diceksiniz,haftada 1 gün öğlen karbonhidrat yüklemesi yapıyorum)
    17:00 2 kapsül hydroxycut ile 1 scoop protein shake
    17:45 sırt+triceps+abdominal çalışması

sırt
    lat machine 4x10
    upper back machine 4x10
    straight arm pull down 4x10
    one arm dumbell rowing 4x10

triceps

push down 4x10
    one arm reverse push down 4x10
    overhead cable triceps extantions 4x10
    cable kick back 4x10

abdominal

sit-up 5x20
    bench leg raise 5x20
    swissball sit-up 5x20
    roman chair side bends 5x20
    leg raise on parallel bars 5x20

bu antremanda her sırt ve triceps setinin arasında abdominal egzersizleri yaptım
    antremanın ardından 2000mg glutamine+1 protein shake

20:00 200gr fırında tavuk göğsü

13. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bugün yaptırdırğım ölçüm sonuçlarım şöyle;
    86kg %17.3 yağ oranı önemsenmeyecek kadar az bir kas kaybım var

ay_isiqinda bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş