Yağ yakma günlüğüm (Düşük Karbonhidratlı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zallas003 tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    İyi günler

Ben şuan 1.83 boyunda ve 94 kiloyum. Fakat yağ oranı olarak normalden yüksek olduğunu düşünüyorum ama daha ölçtürmedim. Nedeni ise küçükken ciddi viral enfeksiyona sahip olmam ve 3 yıl penisilin + kortisteroid iğnesi vurulmam bu da bende jinekomasti ve sakal bıyık çıkmasında yavaşlık ve kas yüzdemde normale göre biraz daha az olması sorunu oldu. Neyse bu yıl üniversiteye başlıyorum ve artık bundan kurtulmak 70-75 kilo arasına düşmek istiyorum. Ve kendimce bir program hazırladım ve disiplinli bir şekilde uyguluyorum. Şu kadar söyleyeyim annemin kafesi var ve o kadar yemek arasında kendimi çok rahat tutabiliyorum : )

Neyse programı yazayım.

Sabah uyandığımda

1 Bardak ılık su ve elma veya armut

1-2 saat sonra

1 Kase mevyeli müsli Sek Light süt ile ayrıca içine kuru elma ve papaya doğruyorum biraz

1 Saat sonra

Bir fincan kahve ( İki tatlı kaşığı Jacops + Şekersiz)

Öğlen

Küçük tabakların yarısı kadar zeytinyağlı barbunya + biraz sütaş süzme peynir + Sütaş Ayran 295 ml olanından

1 2 Saat sonra

Dardanel Light Ton Balığı + yine aynı ayrandan

Akşam

Akşam olarak yağsız hangi eti bulursam yiyorum abartmadan (Tavuk , Hindi , Yağsız Dana , Ton Balığı , Somon )
    Abartmadan mevsim salata : )
    Yine Ayran : )

1 - 2 Saat sonra

Elma + Armut + Üzüm + Biraz Light Yoğurt

Böyle bir programı benim beslenme düzenim bozuk olduğu için sık sık biraz yiyerek metabolizmamı çalışmaya zorlamak için yapıyorum.
    Bu kadar. 10 gün sonra da üniversiteye gittiğimde fitness e başlayacağım.
    Ayrıca Hardline Carnipure , Prolab Caffeine ve GNC Mega Men sahibim ama şu an spor yapamadığım için (Sadece öğlenleri annemin yanında servis yapıyorum maksat ter atmak ) sadece sabahları Mega Men kullanıyorum 1 hap.
    Ayrıca Fitness için ve protein alımını artırıp vücudu yağ yakmaya zorlayıp hem yağ yakmak yem de antrenman sonra kas yıkımı olmasın diye protein tozu alacağım. Fakat üç seçeneğim var aklımda
    1. Hardline Bipro
    2. Muscletech Hardcore Pro Serisi
    3. Muscletech Nitro Amino FX
    Sizce hangisi daha yararlı olur veya diğer alternatifler nelerdir?
    Ayrıca diyetime eklemek istediğiniz bir şey var mı ?
    Ve son sorum da arada bir çok karbonhidrat ürünü ihtiyacım oluyor bunu yağsız esmer pirinç pilavı veya yağsız kepek makarnasıyla gidereyim mi öğlen ve ne miktarda yiyeyim ?

Şimdiden çok teşekkürler

Son düzenleme: 17 Eylül 2011
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş