Yağ yakimi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hardrock_danger tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hardrock_danger

hardrock_danger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Beden eğitimi ve Spor Öğretmeni
    Yer:
    Antalya
    Merhabalar herkese , Beden eğitimi ve spor öğretmenliği okuyorum 75 Kilo 185Cm yaklaşık 86 Cm civarı bel bölgesi 33 cm kol mevcut.
    Çok olmamakla birlikte aşırı spor yapmama rağmen vücudumda yağ tabakası var , uzun zamandır araştırıorum ve okuyorum.
    Göbek civarında ve bütün deri üzerinde hafif bi yağ tabakası var .
    Yediklerime çok dikkat ediyorum Ekmek kullanmıorum neredeyse , yağ tuz gibi besinleri çok az alıyorum anlıcanız dikkatliyim.
    Fakat yağ gitmior bir türlü sizce suplement kullanarak mı bu olayı aşmalıyım eğer öyleyse Ne kullanmalıyım.
    Bir kaç arkadaşım Anabolic Steroid hormon vs kullarak inanılmaz sonuçlar almışlar kendim gördüm ne önerirsiniz. Markası vs herşeye açığım .
    Bu arada kardio için yapabileceğim çok imaknım var kapalı yüzme havuzu spor salonları tenis kum salonları pisltler vs Besyo okudugum ıcın avantajım var.
    Teşekkürler Yardım :D weightlifter

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Slm kardeşim öncelikle şununla başlamakla fayda var.. anabolica steroid ler belli bir kas kütlesine ulaşmış artık suplementlerin besinlerin vücut ölcülerini daha fazla yukarı çekmede yetmeyeceği zaman professyonel vücut geliştiricilerin kullandıkları bi ilaç.. bunu senin kullanman zaten uygun olmaz ve de büyük sakatlıklara yol acarsın çünkü bu steroidlerin temel amacı vücuda gereginden fazla güç vermesi ve kaldırabileceğin ağırlığın ortalama 1.5 katı kadar daha fazlasını kaldırabilmene yarar bu da kaslara gereginden fazla yüklenme ve uyarı gönderdiğinden kas daha cok gelişme kaydeder.. yazdığın kadarıyla vücut ölcüleri yeni başlamaya aday.. sen böyle bir ilaç kullanıp hiç o yönde çalışmamış kaslarını ters ve maximal uyarırsan çok ciddi sakatlıklarla karşı karşıya kalırsın..

geçelim o göbekteki ince yağ tabakasına.. bu türkiyedeki erkeklerin %90 ının derdidir zaten.. öncelik olarak yapman gereken şey yağ şeker tuz ve hamur işini kesmen.. zaten bu 4 ünü kesince yiyebileceğin pek bişey kalmıyo ve otomatikman çok sıkı bir die yapmış oluyorsun.. kilon zaten az boyun uzun.. l-carnitine veya yağ yakımını hızlandıran diğer supplementler kullanırsan 2-5 kilo kadar kilo kaybedersin ve inanılmaz incelirsin..

benim sana tavsiyem sana söylediğim 4 şeyi kes ve sporunla ilgilenmeye devam et.. 1-2 aya o bölgede bişey kalacağını sanmıyorum.. ama diyosanki benim acelem var 3 4 haftaya kurtulmam lazım o zaman supplement kullanıcaksın.. kullanıcaksanda sana önerilerim Hydroxycut ve multipower l-carnitin liquit forte... kolay gelsin...

ick17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş