yağ yakarken protein tozu kullanmak ne kadar doğru.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    selam arkadaşlar 1 hafta öncesine kadar %.50 kardiyo %:50 vg başladım beslenmem çok iyi değil baya bir kilo verdim boy 1.90 kilo 95 ve protein alımmda çok iyi sayılmaz l-carnitin 7 tüp kaldı bitirdikten sonra protein tozu kullanmak istiyorum tabi ki önerilerinize dayanarak sizce yağ yakarken kullanılması doğrumudur veya hangi protein tozunu kullanmalıyım teşekkürler.

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Dogru tabi yag yakarken kaslarını besler, optimum gold kullanıyorum memnunum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. savasbaris

savasbaris Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskisehir, Turkey
    L-carnetine ile karbonhidrat kullanilmaz. Isolate protein kullanabilirsin cok iyi olur. %.50 kardiyo %:50 vg yapiyorsan ant once ve sonrasinda kullan derim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. supermemorio

supermemorio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    kuşadası
    hedefini bilmiyorum ama, protein yerine amino asit yada bcaa kullan yağ yakımına faydası olur, kilo alma korkusundan dolayı yetersiz beslenme ile olulabilecek kas yıkımınıda engeller. Ant öncesi bide yatarken kullanırsan benve uygun olur.
    Olmak istediğin kilonun alrtına inmeye çalış sonra kütle artışı için ne istersen kullan.

tapatalk ile cep telefonundan gönderilmiştir.

5. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekkürler yorumunuz için çok mantıklı bcaa yı düşünmüştüm ve kullanmaya karar verdim alıcam inşallah şuan 1.90 boyum var kaç kiloya düşsem idealdir ve ben sürekli bulk kalmak istiyorum yaz. kış yani define görünmek istemiyorum

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Geçende hardline firmasına sorduğum soru karşılığında L carnitin ve bipro (protein tozu) kullanımının hem yağ yakmaya hemde kas artışı sağlama konusunda faydalı olacağını söylediler.Ama ben bipro yerine bcaa kullanmayı tercih ediyorum bcaa içeriğinde de protein var.Bipro ya biraz daha kilo verdikten sonra başlayacağım.

7. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    öncelikle amacın kilo verip bbyi bırakmaksa toza hiç para verme karnitin yağ yakımı için yeterli. kas yıkımını engellemek için de süt peynir ve hayvansal proteine yüklen. tavuk hala ülkemizde ucuz. ama yok ben bb yapıcam diyorsan önce bulk mu definisyon mu ona karar ver. şahsen önce definisyonu öneririm o yüzden amino aside gerek yok. protein tozu karnitin güzel bi ikili olur. antremanını da ona göre düzersen mükemmel bi orantıyla giderek artan bi yağ yakımı sağlarsın. kat kütlesi arttıkça yağ yakma oranın da yükselecek.

8. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Tabiki doğru, hemde çok doğru. Özellikle definasyon döneminde yememizi daha çok kısıtladığımız için protein ihtiyacını kapatmak gerekiyor. Yağ+karbonhidrat almadan ihtiyacın olan proteine ulaşabilmenin en kolay yolu protein tozları. Bu ürünleri alınca kilo yapar gibi bir mantık olamaz. Bunlar sadece besin. Bu kadar çok proteini bu kadar az yağ ve karbo ile alabilcekseniz onlara da yönelebilirsiniz. Ama bilinen en iyi yol protein tozları şu an için

Sayfayı Paylaş