Yağ Yakarken, Kas kaybı olur mu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve heisenbergsmy tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. heisenbergsmy

heisenbergsmy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim ve ablalarım, 15 yaşındayım 114.50 kiloydum.(1.85 boyundayım) 1.5 haftada 111.80 oldum. Hocam ödem atıyorsun normal dedi. Beslenmeme çok dikkat ediyorum günlük sıvı yağ kullanımım tatlı kaşığı kadar o da et için. Kepek ekmek dilimi yiyorum günlük limit 4 tane. Sabah 2, ikindi 1, akşam1 . Yoğurt tüketiyorum. Meyveyi yemekten 2-2.5 saat sonra tüketiyorum.Suyu da içebildiğim kadar içiyorum. Haftada 4 gün spor 1-1.5 saat cardio (15 dk yürüyüş, 10 dk ayakta bisiklet, 10 dk bisiklet, 5x10 mekik,bir de sırtta tahta ile bir hareket yapıyorum 20x4) kas kaybım olur mu? En büyük korkum sarkma. Kas kaybım olur mu? Kas kaybı neyden oluşur? Kas kaybının zararı sarkma mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. IsmetHakan

IsmetHakan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Elazig
    Kas kaybı cok aşırı hareketli idmanlar yaparsan gereginden fazla calisip beslenmene dikkat etmezsen olur

Bozo-Baku ve heisenbergsmy bunu beğendi.
  3. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ yakımında kas kaybı muhakkak olur..
    Protein alımını aksatmaman bunu minimize eder . Yağlardan bu kadar korkmana herek yok yapman gereken şeker dengeni sağlamak.

heisenbergsmy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş