Yağ yakarken kas kütlesini arttırmak ya da en azından korumak..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cemostar tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cemostar

cemostar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlarım , başlıktaki gibi sanırım herkesin hayali yağ yakarken kas olarak kilo almaktır .
    Bende bu hayalimi olabildiğince yakalamak için çalışıyorum ve değerli üyelerden bu konuda yardım ve yorumlarını istiyorum.
    Biraz bencilce olacak ama hevesle bir iki kendimden konuşmak istiyorum , ben 1,5 yıl civarında body-fitness yaptım sonra her ogrenci gibi sınav vs sebeplerden uzuuunn bir ara verdim (yaklaşık 2,5 yıl) tabi aralarda 1 ay bir kaç hafta düzensiz şekilde takılıyordum. kas kütlesi olarak vücudumdan memnunum fakat o uzun aranın vücudu nasıl yağlandırdığını tahmin edebilrsiniz , şimdi ise yapmak istediğim kas kütlemden kaybetmeden hatta az biraz olabilirse kas kütlesini arttırarak olabildiğince hızlı kilo vermek(yağ olarak) . bunu için kendim şu şekilde bir program hazırladım :
    hergün tüm vücudumu çalıştırmak amacıyla itme ve çekme harektlerini ayırdım ,

1.GUN
    ________
    20dk koşu
    10 dk ip atlama
    _________

Miğde
    Bel
    _________
    Göğüs
    Omuz
    Biceps
    (Her biri bölge için üçer hareket üç set ortalama 20 tekrar olacak şekilde kilolarla.)

2.GÜN

20 dk koşu
    10 dk ip
    ________
    miğde
    bel
    ________
    Sırt
    Triceps
    Bacak

(Her biri bölge için üçer hareket üç set ortalama 20 tekrar olacak şekilde kilolarla.)

____
    beslenirkende
    antremanlardan 15 dk felan sonra whey protein alıyorum ve olabildiğince şekersiz ve yağsız beslenmeye çalışıyorum

sizce eksikliklerim neler bu amaç doğrultusunda neler önerebilirsiniz ,, şimdiden çok teşekkür ediyorum ,, iyi forumlar diliyorum

2. _BlackLight_

_BlackLight_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    cemostar çok önemli bir konuya degınmısın ama bodybuildingin bana gore temel prensıbı kaslarını gelıstrımek degıl estetik şekilde sergilemek oda aynen senın deıgın gıbı kastan kaybetmeden yagdan arınmak.

öneride bulunmak istemem çünkü bilgi birikimimin okadar iyi oldugunu dusnmuyorum.ama takviye almadan da amacına ulasman zor olacak bence.umarım hedefine ulasırsın.

birde kalori harcamak konusunda eger boks torbası varsa 15-30 dk arası vurmanı tavsıye ederımhem kas asımetrısnı yok edıyor hem de iyi bir kalori yakma aktivitesi.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş