yağ yakarak body building yapmak

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Helldorad0 tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    merhaba dostlar sporla çok uzun süredir ilgiliyim ama bbde yeniyim açıkcası 6 ay falan oldu. şimdi bikaç yerde okudum hem yağ yakıp hem bb yapmak imkansızdır öyle bir şey yoktur gibi şeyler söyleniyor, bu söylemi açabilecek olan var mı ? çünkü ben çok şaşırdım. tamam ağırlık antremanlarında vücut atp üretiyor kardiyoda ki gibi yağ yakımı olmuyor biliyorum ancak nihayetinde kas hacmi arttıkça vücudun yağ yakımı artacak. üstelik karnitinle de kullanılan enerjinin yağ olan kısmını artırma ihtimalimiz var. kaldı ki ağırlık antremanından önce yarım saat ya da biraz fazla kardiyo antremanı yapan biri gayet de yağ yakarak vücut geliştirir. neden böyle diyorlar aklım almıyor ?

2. aliveli5

aliveli5 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim de merak ettiğim bir konu bu , şu sıralar ben de spora başlamak istiyorum , göbek bölgemde gerçek anlamda fazlalık var diğer yerler normal durumda , göbeği eritirken kollarda , göğüslerde hacim kazanamaz mıyım ?

3. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar onu dıyenlere aldırmayın bulk deyıp tatlı yaglı ne varsa yıyen tiplerdir.Gayet yag yakıp kas kutlesı kazanılabılır nerden mı bılıyorum cunku denedım ve oldu hepsi guzel bir antreman ve beslenmeye bakar.

4. abdullah demir

abdullah demir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bende denedim hala da yapmaktayım , 6-7 aydır bu sporla uğraşıyorum ancak son 2-3 aydır bilinçliyim desem yeridir bu mümkün ancak değişim için biraz sabır gerekiyor ilk başta ölçü almamıştım ama tahminen belim 10 cm' e yakın inceldi. ben kolda falan + olarak fazla hacimsel gelişime uğrayamadım sebebini de şuna bağlıyorum birincisi üsteki yağ tabakası inceldiğinden buradan kayıp oluyor, yani güçlenseniz aslında kasınız büyüse bile yağ gittiği için aynı gibi fakat daha şekilli duruyor.ikincisi beslenmene dikkat edersen üstesinden gelebilirsin :) ve en önemlisi de gün içindeki glikoz seviyeni ayarlayabilmek gün içinde şeker seviyen oldukça düşük olacak, spor vakitlerinde yükseltmelisin bunun la ilgili forumda açıklama var makale bölümünde okumanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş