Yağ Yakamıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pain09 tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pain09

pain09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar 17 yaşındayım 1.82 boyum 107 kiloyum evde bu siteden aldığım ev egzersizleriyle çalışıyorum yemek konusunda protein ağırlıklı yemeye çalışıyorum okulda 2 hafta bir veya daha uzun sürede döner veya bisküvi şekline hazır hazır gıda tüketiyorum sabahları normalde fuse tea alıyordum bundan sonra süt alacağım bunları yapıyorum ama kilo veremiyorum okuldan eve yürüyerek dönüyorum neredeyse 1 km yürüyorum hafta sonları koşuya çıkıyorum günlük ekmeğim 6 dilim yemeğe göre akşam yemeği 1 tabak veya en fazla 2 tabak ama yine de kilo veremiyorum vücudum'da incelme oldu herkes bunu söylüyor ama tartıya çıktığımda 107 rakamını gördükçe sinir stress sahibi oluyorum tavsiye ve eleştirilere açığım...

2. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Bu beslenme planınla zaten yağ yakamaman doğal. Senin yaşındaki bir birey için en sağlıklı olanı bir diyetistenden destek alman olur. Spor salonunda belli bir seviyede ağırlık antrenmanı yapmıyorsan protein ağırlıklı beslenmek seni yağlandırmaktan başka bir işe yaramaz. Diyetisyene gitme durumun yoksa başlangıç için şimdilik un-tuz-şeker üçlüsünü ve içerisinde bunu barındıran bütün yiyecek ve içecekleri haytından çıkar. İşlenmiş gıdalardan uzak dur. Sabahları kahvaltı yapma ve gün içerisinde mümkün olduğunca az öğün yiyerek insülin sevyedi zıplatmamaya çalış.

3. pain09

pain09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kahvaltı Yapma derken ne demek istediniz onu anlamadım ?

4. Shino

Shino Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Kahvaltı yapma demek istedim. Tam olarak anlamadığın kısım hangisi ?

moothy ve jimmybrown bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş