Yağ yakamıoorum yardım lütfen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ONURSTC tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. ONURSTC

ONURSTC Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaslar
    ben 1.70 boy 60 kiloyum 2 aydır vg yapıoorum(bundan önce 1 yıl evde vg yapmaya çalıştım 2 yılda dövüs sporlarıyla urastım) haftada 3 gün gidiyorum pztesi carsamba cuma. salı ve perşembe günleride 1 saat normal tempoda koşuorum fakat karın ve yan bölgedeki yağlarda bir incelme olmadı hatta ölçüm yapıldıgında belim 2 cm filan kalınlaşmıştı cla-one kullanmaya karar verdim.kilo aldırıcıda kullanıorum.bunların 2ni bir arada kullanabilirmiyim ve clanın bana bi zararı olurmu?

2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    1.70 60 kilosun neden yağ yakmaya uğraşıyosun anlamadım bi fotonu atarsan sevinirim. ben 1.71 71 kiloyum fakat azcık göbeğim var . kilo aldırıcı kullanıyosan bulk olmak için kullan önce bulk ol sonra yağları yakmak için l-carnitine öneririm. fakat en önemli şey yemeklerine dikkat et. ve cardio idmanı yapman şart.. ama tabi 60 kilosun bence hiç gerek yok . resim olursa daha iyi olur tabi

3. ONURSTC

ONURSTC Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    şöyle diyim baklava kasları cıkarmaya calısıorum ve ilk önce yağları eritip sonrada yağsız sekilde hacimlenmek istiorum hedefim en fazla 70kg olmak ama cogu kiside söylüyor belin cok kalın inceltmen gerekiyor diyor bel ölçüm 83cm diğer önerilerde gelsin ona göre bişeyler yapcaz bakalım.resmim yık suan bilgisayarda en kısa zamanda koymaya çalışcam.bide önce yağları eritip yağsız bir şekilde hacimlenmek bi sorun teşkil edermi?

4. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    kasların gelişmesi için beslenmesi lasım. yemen lasım yemeden olmaz önce yicen şişecen sonra diet yapıp zayıflıcan. şöyle düşün bi heykeltraş napar? yutongu alır koskocaman büyük bi yutongu sonra onu etraflarından fazlalıkları ata ata ata ata güzel bi şekir çıkarır. sende öyle düşün vücudunu önce yutong a benzetmelisin büyümelisin bulk olup sonra da bir heykeltraş gibi kendine şekil vermelisin...

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Kilo aldırıcıyla beraber yağ yakıcı kullanmak çok yanlış, birinden birini tercih edip zamana birak çünkü kilo aldırıcı bir miktar yağlandırır en azından karın kaslarını meydana çıkarmanı engeller, buda senin istemediğin birşey bu yüzden kilo aldırıcıyı kış sezonuna saklayıp yağ yakıcıya ilaveten bir protein tozu kullanırsan daha iyi olur, imkanın yoksa proteini besinlerden almaya çalışırsın.

Selametle.

Sayfayı Paylaş