Yağ yakınca vücudumuz hacim kaybeder mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Alperen Sener tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alperen Sener

Alperen Sener Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı günler arkadaşlar. 17 yaşındayım.1.82 boy, %10 yağ oranına sahibim çoğu zaman vücut ağırlığımla çalışıyorum(Street Workout). Bazende dumbell ile destekliyorum bu antrenmanları. Amacım yağ oranımı düşürmek. Parça parça olsun istiyorum.

Proteini arttırıp karbonhiratı düşürücem fakat hacim kaybeder miyim?
    Yani kalıbımda küçülür mü ben daha çok genişlemek yetişkin görünümü kazanmak istiyorum.
    Birde şuan dediğim gibi sadece vücut ağırlığı ve dumbell ile çalışıyorum. Benche felan yatmıyorum. Yaşım ilerledikçe vücudum şuanda olduğu gibi kalmaz değil mi daha çok hacim sağlarım?

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yağ oranın zaten düşük ama hacim kazanmak için vücut ağırlığı yetmez bu birincisi ikincisi de parça parça olsundan kastın kas parçalamaksa izole hareketlere yönel diyicem ama kas oranın ne kadar ki kesme yapacaksın bence sen güzel bi bulk uygula çalışma programını da ona göre ayarlarsın.

3. Alperen Sener

Alperen Sener Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam şimdi bulku nasıl uygulamam gerek tam çözemedim?

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yağdan kaç karbı düzenli tut proteini alabildiğin kadar al. sabah ilk kalktığında yarım muz ve whey protein ve gece yatarken de kasein protein ( süt en ideali ) diyet hakkında kısaca böyle söyleyeyim sana yağ oranın doğal olarak biraz artacak ama bulk döneminde normaldir prolarda da oluyor bulk dönemlerinde bu. çalışma programını da hocana yazdır büyütme ve uzatma hareketlerine yönel az tekrar yüksek ağırlık çalışıcaksın doğal olarak.

Sayfayı Paylaş