Yağ Yakım ve Antrenman Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Leqion tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Leqion

Leqion Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Konuyu açma amacım kendimi kontrol altında tutmak.
    Kilo : 110 kg. -> Hedef(ilk) : 100 kg.
    Antrenman ve diyet ile hedefime ulaşacağım.
    Sınavı atlattığımdan ötürü boş zamanlarımda varken kendimi kontrollü bir şekilde sporumu yapacağım.

Haftada 6 gün antrenman ve diyet uygulacağım.

Diyet Proğramım Sapmadan ;
    Antreman Proğramım Sapmadan ;

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2013
  2. Leqion

Leqion Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Diyetime tam uymasamda elimden geldiğince ve bütçeme uygun şekilde besleniyorum.
    Neredeyse akşam öğünü yiyemeyebiliyorum.

Antrenman proğramımı ise kas gelişim olarak değilde . Yağ yakma amaçlı olarak hafif seri ve tekrar sayısı fazla olarak çalışıyorum. ve inanıyorum ki spor ve diyet , hayatımı ve kendime olan güvenimi kat kat arttırdı. Ayın 12sinde ölçüm günüm var ölçülerimdeki farklılıkları paylaşacağım yakında iyi akşamlar . herkese başarılar

3. Leqion

Leqion Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Günde ortalama olarak 1saat (yarım saat eliptik - yarım saat hızlı tempoda(sabit) yürüyüş) kardio yapıyorum.
    Yağı tuzu bırakmama rağmen arada çikolata yiyordum ve dün(28 nisan) itibariyle kilom 106 çıktı yağ yakıcı ve antrenmanı çok aksattığım halde gelişmeyi görünce azmim yeniden geldi çikolatayı ve tantuni(dürüm) gibi diyeti bozcak şeyleri tamamen bıraktım. 120li prof. hydroxcut aldım ve düzenli antrenman ve diyete geri döndüm gözle görülür bir zayıflama mevcut 1 ayda 4 kilo bile 1 kişi için güzel bir gelişme hedef 90 kilo ve önümüzdeki hafta protein + fitness anternmanına ağırlık vereceğim şimdilik bu kadar iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş