Yağ Yakım Programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve quantumtr tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. quantumtr

quantumtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1,88 kilom 83
    yağ yakıp vücudumu iyice parçalamak istiyorum
    vücut tipime gelecek olursak;

bacaklarım özellikle kalflerim çok ince üst bedenim ise bacaklarıma göre çok daha iri duruyor belim ince omuzlarım belime oranla geniş ama vücut geliştirme yapan diğer insanlara göre biraz dar . bacak çalışmayan birisiyim , çalışmıyorum derken 4günde bir koşu merdiven antrenmanı yapıyorum zamanın da çok bacak çalıştım ama genetik olarak gelişmiyor bacaklarım. özetle kilom düşük olmasına rahmen biraz yağlıyım yani 6packin 4ü net gözüküyor alt karında biraz yağlanma var.

amacım ise %12-13 civarında olduğunu tahmin ettiğim yağ oranımı %8-9 a çekmek.
    ve hemen hemen hiç kas kaybetmemek . bu programla 3haftada 2 kilo verdim ağırlıklar da ise değişme yok git gide daha rahat kaldırmaya başlıyorum hatta .

programım şöyle:

1.gün
    göğüs-triceps-karın

2.gün
    kanat-biceps-karın

3.gün
    omuz-trapez-karın

4.gün
    koşu+merdiven+kardio-karın

offf gün bırakmıyorum çok da sıkıntı yaratmıyor iyi uyuyorum antrenmanlarımda genelde kaldırabileceğimden daha düşük ağırlık seçip 3*10 şeklinde yapıyorum ve dinlenme süresini 30sn tutuyorum. 4gün hariç çok ağır karın çalışmıyorum

saat 9 da uyanıp 12de yatıyorum

beslenme programım ise şöyle:

saat 9 : 1ölçek muscletech nitrotech whey+ 15gram buğday kepeği (100 gramda sadece 36gram lif var )+1 elma + 200ml light süt

saat 11,30 : 6adet yumurta beyazı+80 gram light beyaz peynir + 15gram buğday kepeği +hydroxycut

saat 14 : 300gram hindi + 3adet kırmızı biber + 1 gram cla

saat 16 : yarım ölçek whey su ile + 20gram buğday kepeği + 20gram yulaf ezmesi + türk kahvesi + 1gram l-carnitin

saat 17-19 arası idman dumbelllls

saat 19: 1 ölçek whey

saat 20: 300 gram hindi

saat 22: 6 adet yumurta + 100gram light beyaz peynir+50mg çinko tablet+1gram cla+1gram tribulus+250mg magnezyum

saat24 yatış.

bu spor da ki 3 yılım son 2yıl düzenli ama genetik fakiri biri olarak 3yıllık gibi durmuyor vücudum kafa_

özetle programım hakkında yorum bekliyorum ekleyebileceğim çıkarabileceğim noktalar neler. şöyle yapsan daha iyi olur dediğiniz ya da

Sayfayı Paylaş