Yağ Yakım Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve almansa tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. almansa

almansa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yaklaşık 6 aydır spor salonuna gidiyorum. İlk 2 ay yalnızca kardiyo yaptım fakat antrenörlerin daha bu işlerde çok yeni ve uğraşmak istemeyen kişiler olduğunu biraz geç fark ettim(salon yeni açılmıştı o yüzden galiba). İlk 2 ay ağırlık çalıştırmamışlardı. 2. ve 4. ay aralarında ise ağırlık çalışmak istediğimi tekrar tekrar söylediğimden dolayı bir program yazıldı (-ki gayet yüzeysel, gün içinde bütün kaslar ve kardiyo olacak şekilde) sonra bu işin böyle ilerlemediğini farkettim. Kendim bir şeyler yapmaya çalıştım, vücudumun fotoğraflarını ileride atacağım. Özet olarak anlamışsınızdır ki kas kaybı yaşamadan yağ kaybetmek istiyorum ve bu konuda yardımlarınızı istiyorum.
    Vücut oranlarım:
    Boy: 1.76
    Kilo: 84
    Yağ Oranım: %16 (4 ay önce ölçtürmüştüm en yakın zamanda tekrar ölçtüreceğim ve yazacağım, çok büyük bir değişiklik olmamıştır yazın biraz tutamadım kendimi:) )

Şu anki beslenme programım: (düzenlemede yardım etmenizi istiyorum)

Antrenman Günleri

07.00-07.30 (Uyanınca) : 300ml yağsız süt-whey karışımı, Multivitamin

07.30-08.00: (3 yumurta beyazı ve 1 sarısını haşlayıp, meyve suyu ve yulaf ile rondoda çeksem kaliteli bir kahvaltı olur mu? Bu konularda biraz midesizim sorun olmuyor pek tadı yemeklerin :D )

11.00: 200ml yağsız süt-whey karışımı

12.30: Okulda yemekhaneden ne çıkarsa yağlı taraflarını yememek kaydıyla.

15.30: Whey mi içmeliyim yoksa elma gibi hafif bir öğün mü yapmalıyım?

17.00-17.30 (Eve geliş): 80gr. yağsız ton balığı

18.00 (antrenman öncesi): 200ml Meyve Suyu-Whey karışımı

19.00-19.30(antrenman sonrası): 200ml Meyve Suyu-Whey karışımı

21.00: 300ml Süt-Whey karışımı

Dinlenme Günleri

07.30-08.00: (3 yumurta beyazı ve 1 sarısını haşlayıp, meyve suyu ve yulaf ile rondoda çeksem kaliteli bir kahvaltı olur mu? Bu konularda biraz midesizim sorun olmuyor pek tadı yemeklerin :D )

15.30: Whey mi içmeliyim yoksa elma gibi hafif bir öğün mü yapmalıyım?

20.00(Dershane Dönüşü): Evde ne yemek çıkarsa :eek: (Yardım etmenizi istediğim önemli bir nokta da burası)

22.00:300ml Süt-Whey Karışımı

Evet arkadaşlar beslenme programım bu şekilde. Çalışma programında bu işte yol kat etmiş arkadaşlarımızdan ciddi yardım istiyorum weightlifter . Haftada 3-4 gün salona gidip body building ardından interval cardio yapmayı düşünüyorum. Fotoğrafları ve yeni yağ-kas oranımı ölçtürünce tekrar yazacağım. Bu arada cardio antrenmanından 30-45dk. önce Hard-Line L-carnitine alacağım. Evde dambıl setim var salona gidebileceğim günler az olduğu için gidemediğim günlerde de formda kalmak maksatlı bir çalışma yapabilirim bench_O

2. almansa

almansa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mesajımı düzenleyemediğim için tekrar yazıyorum bir kaç değişiklik yaptım.

Arkadaşlar ben yaklaşık 6 aydır spor salonuna gidiyorum. İlk 2 ay yalnızca kardiyo yaptım fakat antrenörlerin daha bu işlerde çok yeni ve uğraşmak istemeyen kişiler olduğunu biraz geç fark ettim(salon yeni açılmıştı o yüzden galiba). İlk 2 ay ağırlık çalıştırmamışlardı. 2. ve 4. ay aralarında ise ağırlık çalışmak istediğimi tekrar tekrar söylediğimden dolayı bir program yazıldı (-ki gayet yüzeysel, gün içinde bütün kaslar ve kardiyo olacak şekilde) sonra bu işin böyle ilerlemediğini farkettim. Kendim bir şeyler yapmaya çalıştım, vücudumun fotoğraflarını ileride atacağım. Özet olarak anlamışsınızdır ki kas kaybı yaşamadan yağ kaybetmek istiyorum ve bu konuda yardımlarınızı istiyorum.
    Vücut oranlarım:
    Boy: 1.76
    Kilo: 84
    Yağ Oranım: %16 (4 ay önce ölçtürmüştüm en yakın zamanda tekrar ölçtüreceğim ve yazacağım, çok büyük bir değişiklik olmamıştır yazın biraz tutamadım kendimi )

Şu anki beslenme programım: (düzenlemede yardım etmenizi istiyorum)

Antrenman Günleri

07.30-08.00: 50 gram yağsız beyaz beynir, 2 dilim ekmek, 200ml Meyve Suyu

15.30: 200ml Süt-Whey Karışımı ve 1 küçük boy haşlanmış patates

18.00 (antrenman öncesi): 200ml Meyve Suyu-Whey karışımı

19.00-19.30(antrenman sonrası): 200ml Meyve Suyu-Whey karışımı

21.00: 300ml Süt-Whey karışımı

Gün Toplamı Alınan;
    Kalori: 2199
    Protein: 246gram
    Karbonhidrat: 212gram
    Yağ: 25gram

Dinlenme Günleri

07.30-08.00: 50 gram yağsız beyaz beynir, 2 dilim ekmek, 200ml Meyve Suyu

15.30: 200ml Süt-Whey Karışımı

20.00(Dershane Dönüşü -dershane günleri off günler olacak):2 Küçük boy haşlanmış patates

22.00:300ml Süt-Whey Karışımı

Gün Toplamı Alınan;
    Kalori:1839
    Protein:190,9gram
    Karbonhidrat:199,4gram
    Yağ: 25gram

Evet arkadaşlar beslenme programım bu şekilde. Çalışma programında bu işte yol kat etmiş arkadaşlarımızdan ciddi yardım istiyorum . Haftada 3-4 gün salona gidip body building ardından interval cardio yapmayı düşünüyorum. Fotoğrafları ve yeni yağ-kas oranımı ölçtürünce tekrar yazacağım. Bu arada cardio antrenmanından 30-45dk. önce Hard-Line L-carnitine alacağım. Evde dambıl setim var salona gidebileceğim günler az olduğu için gidemediğim günlerde de formda kalmak maksatlı bir çalışma yapabilirim

3. battalion

battalion Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Unutma ki, Whey Karışımı Supplement tır, vücudunu desteklemek için kullanman lazım, ancak sen günde beş porsiyon Whey içiyosun ve bunun yanında akşam ve öğle yemeklerinde ne çıkarsa dediğine göre zamnı geldiğinde karbonhidrat ağırlıklı ve ya bakliyat gibi eksi proteinli besinler çıkıyor demektir. Bence Whey karışımını azalt yani sabah kalkınca ve antreman sonrası içsen yeterli olur. Onun yerine öğlen okulda olsan bile, hiç deilse akşam yemeğinde tavuk göğsü ya da benzeri bol proteinli bir besin al.

Sayfayı Paylaş