Yağ Yakım Günlüğüm (Başlangıç: 05.05.2014) (Bitiş: 01.07.2014)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Nicomedia41 tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. adrion

adrion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacı bildiğin kitap okur gibi senin yazdıklarını okuyorum. Bir nevi otobiyografi okur gibiyim. Kolayı bari diyet içseydin gerçi bisküviler falan derken şekeri almışsın zaten. Başarılar diliyorum her gün muhakkak buraya yazman dileğiyle...

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    120 tl ye değer

3. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli

günlüğümü takip ettiğin için teşekür ederim :)
    bu arada kolayı diet seçme şansım yoktu, kolayı vs. adamlar alıp getiriyorlardı.

Deysede, deymese gidicez kardeş. VG yapıyoruz para lazım :)

arkadaşlar geçen hafta 5 gün boyunca VG + 2 gün boyunca amelelik. Yani dinlenmeye hiç vaktim olmadı, o yüzden bu hafta sadece vücudumdaki diğer bölgelere göre az gelişen bölgelerimi çalışıcam. (Göğüs ve Arka Kol) Bu bölgeler haricinde hergün full cardio yapıcam.

Haftaya düzenli ağırlık + cardio antremanlarına devam.

Son düzenleme: 26 Mayıs 2014
  4. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    22. GÜN - 26.05.2014 ( PAZARTESİ )

Sabah 08.00
    200ml Yağsız Süt
    100gr Yağsız Kaşar
    1 Tam Yumurta + 2 Yumurta Beyazı
    1 Tane Küçük Domates

Öğlen 12.30
    250gr Tavuk Göğsü

Antreman Öncesi 19.00
    100gr Bulgur

Antreman 20.30
    Bugün Göğüs Antremanı Vardı.

1.) Incline Dumbell Press (12-10-8-6) // 27.5kg - 30kg - 32.5kg - 35kg
    2.) Dumbell Flyes (3x10) // 22.5kg - 22.5kg - 22.5kg
    3.) Dumbell Bench Press (12-10-8) // 25kg - 27.5kg - 30kg
    4.) Dips (3x20)

Antreman Sonrası 22.00
    100gr Yağsız Ton Balığı
    150gr Tavuk Göğsü
    2 Dilim Ekmek
    --------------------------------------------------------------------------------

Bugün Nasıl Geçti?
    Bugün tartıldım ve 80kg çıktım. Son 2 gündür çalıştığım yerdeki iğrenç beslenme koşullarından dolayı 1.5kg almışım. Neyseki bugünden itibaren tekrar eski düzenime geri döndüm.
    Bu haftadaki amacım, haftaya pazartesi gününe kadar 78kg'ya düşmek.

Bugün salonda bi kaç foto çektim.
    Fotoğrafların hepsini soğukken çektim, henüz antremana başlamamıştım.

26.05.2014;
    Foto1
    Foto2
    Foto3
    Foto4

Üst karın kasları iyice belirginleşti ve 3. 4. packler yavaş yavaş çıkmak üzere.
    İnşallah bu motivasyonum bozulmazda 1 Temmuz'a kadar hedefime ulaşmış olurum.

Bugün göğüs yaptım ama yarından itibaren haftaya pazartesi gününe kadar sadece cardio yapıcam.
    Haftaya pazartesi günü düzenli ağırlık ve cardio antremanlarına devam edicem.

Takipte Kalın ;)

5. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar bugün okuldan sonra yine amelelik işi varmış. Para lazım mecbur gidicem. Inşallah iş esnasında beslenmemde bi sorun olmaz çünkü yemek olarak hep kola fanta ve buskivi tarzı şeyler veriyorlar.

Okuldan sonra direk işe geçmez o yüzden bu aksam salonada gidemeyebilirim

6. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    banada lzm öyle bi iş ya bulamıyorumda :S 1 2 hafta gitsem protein tozu v.b et doldurcam evi

Nicomedia41 bunu beğendi.
  7. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaş çevrem sağolsun çağırıyor hep ama bu işlerde çalışmak spor hayatımı acayip etkiliyor.

Mesela is esnasında acayip kötü olan beslenme şartlarindan dolayi cok kotu besleniyorum ve bugün bütün akşam çalışacağım için akşam salona gidemicem.

8. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    oda meyvesi olsun 1 ay spordan eksik kalcan 1 ayda 1000 lira alsan protein tozları etler v.b şey dizilir daha iyi işler yapılır

9. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    kardeş hafta sonu 2 gün çalışmaya gittim.

cuma günü 78.5 kiloydum. cumartesi, pazar çalıştım.
    pazartesi günü 80kg çıktım. 2 günde 1.5kg almışım.

Yani bana yarardan çok zararı oluyor bu işlerde çalışmam. Zaten bu hafta boyunca son kez gidicem bundan sonra bidaha gitmicem. Okullar kapanınca zaten normal işlerde çalışıyorum.

10. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    bence kolay kilo alamazsın öyle ben 70 kiloyum bazen 74 cıkıyor mesela 1 hafta tuvalet yapmayıp su içip ymeek yiğip tartılınca öyle oluyor

11. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli

kardeş benim vücut tipim endomorph. ben salona gitmeden 1 hafta boyunca abur cubur yiyim, beslenmeme dikkat etmiyim rahat 3kg alıyorum.
    çeşke senin dediğin gibi olsaydı.

23. GÜN - 27.05.2014 ( SALI )

Sabah 08.00
    200ml Yağsız Süt
    100gr Yağsız Kaşar
    3 Yumurta Beyazı
    1 Tane Küçük Domates

Öğlen 12.30
    200gr Tavuk Göğsü
    330ml Yağsız Ayran

öğlen öğününden sonra işe gittiğim için düzgün beslenemedim o yüzden yazmıyıcam.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Bugün Nasıl Geçti?
    Okul bittikten sonra amelelik işine gittim ve iş esnasında mecbur Kola, Büskivi, Çikolatalar, Döner Ekmekler vs. yemek zorunda kaldım.
    Eve yeni geldim ve duş alıp uyucam.

Hiç morelim ve motivasyonum kalmadı.
    20 gündür çok güzel kilo verdim ama 20 günlük emeğim 3, 4 gün içerisinde kayboluyor resmen.
    Dün akşam 80kg'idim. Bugün çalışmadığım için salona gidemedim + iş yüzünden çok kötü beslendim. Rahat 81kg olmuşumdur.

Yarın ve Hafta sonu yine iş varmış. Bu arada yarın öğlen okulda toplu yemek etkinliği yapıcaz. Lise son olduğumdan dolayı okulda son günlerimiz ve arkadaşlar böle bi etkilik yapalım dediler. Yani yarın hem öğlen hemde akşam iş esnasında çok kötü beslenicem. Bu haftadan sonra işe felan gitmiyicem ama bu hafta sonuna kadar inş. 85kg olmam.

Zaten böle giderse yağ yakım günlüğünü vs. bitirmeyi düşünüyorum.

20 gündür yaptığım antremanları, okuldan kaçıp salona gittiğim günleri, okulda millet gözümün önünde neler yerken benim yemediğim aklıma geliyor ve okadar emekten sonra 3, 4 gün içinde verdiğim bütün kilolar bana geri dönüyor.

Zaten bu hafta sınav haftası. Hergün 2, 3 sınav oluyoruz. Artık okulda sınava girmekten beynim patlıyor. Geçen gün bazı sebeplerden dolayı hocalarlada baya bi tartıştım ve sinirlerim altüst oldu. Üstüne bu amelelik işleri çok ama çok yorucu oluyor. Bununda üzerine kötü beslenmemin verdiği morel bozukluğu gelince iyice çıldırasım geliyor.

Bu hafta sınavlarım komple bitiyor, bu haftadan sonra işe felanda gitmiyicem. Sadece spor ve beslenmeme odaklancam.
    Yada baklava, adonis vs. hayallerini bırakıp sadece ağırlıkta çalışabilirim. Çünkü düşük karbo beslenmek + cardio yapmak zaten çok yorucu oluyor.
    Artık hiçbişeye tahamülüm kalmadı, umarım kendimi ifade edebilmişimdir.

iyi forumlar.

12. Mkoray07

Mkoray07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeş aynı sorunu bende yaşadım izmitlisin heralde bende outlet centerda çalıştım 3 haftasonu hamburger patates kızartması kola yemek zorunda kaldım mola kısa olduğu için.Benim vücut tipimde endomorf iş ve beslenme yüzünden bende kilo aldım ama 10 gün içinde toparladım,üstelik yurtta kalıyorum ve salona gitme imkanim yok barfiks halter ve dambılla çalışıyorum.Yurtta kahvaltı ve akşam yemeği çıkıyo parasını ödediğim halde yemeyip kendim gizlice elektrikli ocakta pişirip yiyorum tavuk göğsü omlet yumurta haşlama vs. Senin en azından evde rahat rahat yemek yapma ve salona gitme imkanın var moralini sakın bozma. Artık adımız gibi biliyoruz bu iş kolay değil emek,azim, irade ve malesef para istiyo. Bir kaç gün dinlen derim kafanı dinle sonra zaten taşlar yerine oturacak ve daha bi hırsla devam edeceksin. Zaman zaman böyle kopukluklar illa ki oluyo etrafta insanlar herşeyi yerken onları izlemek illa ki koyuyo adama ama sonrasında imrenerek bakacakları bir vücuda sahip olmak var.Bende neredeyse hergün dersten çıkınca kendimle savaş veriyorum şeker yüzünden basit bi gofrete bile iç geçirebiliyorum ama buna değecek.Lafı çok uzattım düzenli takip ediyorum günlüğünü banada motivasyon oluyo vazgeçme günlükten. kendine biraz zaman tanı.Sağlıcakla kal.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli

evet İzmit'liyim. Öncelikle yorumun için çok teşekür ederim ve Yazdıklarında çok haklısın.
    Normalde çok sabırlı ve çok hırslı biriyimdir ama bu aralar okul, iş, spor ve beslenme derken çok yoruluyorum. Dediğim gibi bu haftadan sonra işler bitiyo ayrıca sınavlarımda biteceği için rapor alıp okulada gitmiyicem. Yani sadece sporume ve beslenmeme odaklanıcam.

Her sabah aç karna 5km koşu ve akşamlarıda ağırlık + cardio antremanları ve çok düzgün bir beslenmeyle eski formuma geri dönmeyi planlıyorum.
    inşallah tekrar eski düzenime geri dönerim.

Yorumun gerçekten motivasyonumu arttırdı, tekrar teşekür ederim.

Mkoray07 bunu beğendi.
  14. Mkoray07

Mkoray07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Rica ederim bi nebze faydam olduysa ne mutlu bana.Zaman zaman hepimiz moral motivasyon kaybı yaşıyoruz dert etme yazdıklarına göre istekli ve azimli olduğun gayet anlaşılıyo.insanız sonuçta nefis bu kardeşim illa ki aksaklıklar olucak önemli olan toparlayabilmek. Allah sakatlık,kaza,bela vermesin üstesinden gelinir. İnşallah en kısa sürede ulaşırız hedefimize. İyi akşamlar.

15. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Takipteyim sakın bozma motivasyonunu, okullar kapaninca bende sabahları kosuya baslicam motive kaynağımsin :D

16. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli

yorumun için teşekür ederim. sabah koşularına kesinlikle başlamanı tavsiye ederim. Hem güne daha zinde ve enerjik başlarsın, hemde yağ yakımına çok katkısı oluyor.
    Bu hafta bittikten sonra bende rapor alıp sporuma ve beslenmeme odaklanıcam inş.

24. GÜN - 28.05.2014 ( ÇARŞAMBA )

Bugün yine okuldan sonra iş vardı, Saat şuan gecenin 3'ü ve biz işi daha yeni bitirdik. 4 Saat uyuyup sabah okula gidicem.
    Bugün iş olduğu için yine salona gidemedim ayrıca çalıştığımız yerdeki iğrenç beslenme koşullarından dolayı çok kötü beslendim. (kola, salam ekmek, döner ekmek, pizza, büsküviler vs.vs.)
    Yarında iş var sanırım, büyük ihtimal yarında kötü beslencem ve yarında salona gidemicem.

Bu hafta bittikten sonra amelelik işleri bitmiş olucak, yani yaptığımız işi bitiyoruz bundan sonra daha iş yok. Olsada ben gitmicem zaten, yeter bu kadar.
    Bu haftadan sonra sınavlarımızda bitmiş oluyo ve rapor alıp okulada gitmiyicem. Sabahları aç karna 5km Koşu yapıp, akşamlarıda ağırlık + cardio antremanları yapmayı planlıyorum.

İnşallah eski formuma ve düzenime geri dönerim.

Günlüğümü takip eden arkadaşlara çok teşekür ederim.
    1 Temmuz'a daha 1 ay var. 1 Ayda yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalışıcam. Yeterki bu haftayı sağ salim atlatıyım.

Takipte Kalın ;)

aslangur bunu beğendi.
  17. Bul-Kathos

Bul-Kathos Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakımı nasıl gidiyor birkaç gün koptuk

18. Mkoray07

Mkoray07 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen ses soluk çıkmıyo kardeş :) hayırlı haberlerle gel

19. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaslar Bilgisayarim çöktüğü için birkaç gündür yazamiyorum.

En son çarşamba günü yazmisim. Çarşamba günü iş vardi yukardada yazdigim gibi. Perşembe gunude iş vardi. Cuma günü salona gittim.
    Cumartesi pazarda evde dinlenip işin yorgunluğunu attim.

Bu aksam salonda antremanlarima basliyicam ama beslenme düzenim hayla çok kotu. Bu arada arkadaş 4 günlük iş daha olduğunu söyledi.
    Beslenme düzenini oturtsam bile mecbur bidaha bozulcak.

Geçen mesajlarimda bu amelelik işleri bittikten sonra bidaha yapmiyicam diyodum ama para lazim mecbur calismam gerekiyo.

Sinavlar bittiği için okuldan izin almayi düşünüyorum. Her sabah AC karna koşu ve aksamlarida agirlik ve cardio antremanlari yaparak eski formumu yakalamaya düşünüyorum..

Bilgisayarima format attirdiktan sonra düzenli olarak günlük yazmaya devam edicem

20. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bugün okuldan izin aldim, artik okula gitmiyicem ve bütün gün boşum. Sadece sporuma ve beslenmeme odaklancam.

Son 10 gündür beslenmem igrencti. Yarindan itibaren sabahları koşu, aksamlarida agirlik + cardio antremanlariyla eski formumu yakalamaya caliscam.

Yarin yağ yakim serüvenim tekrar basliyor.
    Takipte kalın.

Mkoray07 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş