Yağ yakımıyla ilgili yardım (OXYELITE PRO)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve uzaydin tarafından 30 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. uzaydin

uzaydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;

arkadaşlar 1.5 aydır düzenli spor yapıyorum (haftada 4-5 gun). Daha önceden de spor yaptığımdan altyapım var.

Boyum 1.76 ve kilom 84 kilo vermek için oxyelite pro kullanmayı düşünüyorum gerek burdaki gerekse bb deki yazıları okuyup karar verdim buna fakat sizlere söyle bir sorum olacak:

20 Ocakda saç ektireceğim ve 1 ay ara vermem gerekiyormuş öyle dedi doktor, sizce ürünü temin edip kullanıp 20 ocakta bırakıyım mı yoksa bekleyip şubatta mı satın alayım ürünü.

Saygılar teşekkürler.

2. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Bana kalırsa saç ektirene kadar spora devam edin ve ürüne Şubat ayında başlayın. Böylelikle ürünü kullanmadan yaklaşık 3 ay spor yapmış olursunuz ve vücut kilo vermeye direnç göstermeye başladığı ve kilo verme hızı azalmaya başladığı an ürüne başlayarak bu direnci kırma şansınız olur.

uzaydin bunu beğendi.
  3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Tercih size kalmış bende aldım. 10 gün kullandım ameliyat olacağım için ben de ara vermek zorunda kalacağım.
    Ayrıca üründen hiç memnun değilim.

uzaydin bunu beğendi.
  4. uzaydin

uzaydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Degerli yorumlariniz icin tesekkur ediyorum sac ekiminden sonra baslamaya karar verdim.

iyi seneler diliyorum.

Sayfayı Paylaş