Yağ Yakımında Antr. Sonrası Öğün Alımı (Definasyon)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Muhammet Karameşe tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar Merhaba
    Daha önceden konu çok kez açılmıştır farkındayım ama hepsini toplasak tam olarak kapının nereye çıkacagını kestiremiyorum bir yerde taktik hatası yapıyorum ama nerde yok allah yok sonuç 0.Kilom 87 artık 80-79 civarı olmam gerek , hal bu ki günde öyle 120 gr karbo felan almıyorum 95- 100 dür belki Neyse ...
    Antrenman'dan önce 35-40 dk cardiyo yapiyorum hemen peşine ağırlık antr giriyorum ama kilo verme sürecim inanılmaz yavaş gün içinde az miktarda karb alıyorum ekseriye tavuk ile (günde 450-500 gr civarı) tüketiyorum yanında ayran içerim sabahları omlet yiyorum 2 tam+2 beyaz domates ,kaşar vs akşamda asıl sorunda burda olabilir mi olamaz mı , ya da akşam yenmeli mi yenmemeli mi antremandan sonra hala kafam da bu soruya cvp bulamıyorum 22:30 da sporum biter proteiz tozu içerdim peşine eve geldiğimde brokoli ne bilim,domates soğan söğüş ,tavuk,yogurt felan yerim karb antreman dan sonra bu şekilde alıyorum asıl hatayı burda mı yapiyorum hiç yememem mi gerekiyor yada asıl can alıcı soru şu mu acaba cardiyo da ben önce yaptıgım için yağ yakamıyorum sanırım sonra ya bıraksam daha çok faydasını görebilirim HIIT şeklinde 20 dk koşu gibi ..

Tşkler ..

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    0 karbla yağ yakımın daha yavaşlar denıyerek gordum azda olsa karbonhidrat al:)

3. Millawanda

Millawanda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Varsova
    Savas Cebeci'nin Definisyon antreman programini ve beslenme programini uyguluyorum 4 haftadir. Aralarda alkol kullanmama ragmen bayagi bir yag gitti ve ustune kas geldi. Youtube'dan bulabilirsin tavsiye ederim. Ama bir de sabirli olmak lazim onemli olan kilo degil yag oranidir.

4. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Anladım ark da 0 Karb değilde 100 gr alıyorumdur tahmini.
    Karbonhidratsız diyetler ; bu ara düşük karb diyeti olarak geçiyor bu bana çok saçma geliyor neresi düşük karb hiç yok ki..
    Savaş Cebeci nin prog gelince hocam profesyonel ce hazırlanmış bir progrm dogrudur ama fazla supplament ve kuru erik badem işin içine yulaf dı girince benim pek aklıma yatmadı ..

5. cesajans

cesajans Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    grafik tasarım reklamcı
    Yer:
    antalya
    Arkadaşım bende ilk 96 kg den 87-86kg ye kadar sadece HIIT (Insanity deluxe ) yaparak indim (2 tur- 124-126 gün ) sonra 86,5kg de takılı kaldım resmen..., ne yapsam altını göremedim, beslenme şeklimi değiştirdim, yalan yanlış diyetler uyguladım bir türlü olmadı, Insanity e devam etmedim çünkü küçülüyordum ama göbekte duruyordu , 87kg de tekrar (Insanity Upper Body Weight HITT tarzında AĞIRLIK İLE üst vücut çalışması ) na başladım, HAFTADA 3 GÜN OLMAK ÜZERE! 6 hafta sonra 83,5kg ye inmeyi başardım ama bu seferde baraj 83kg oldu :D Son olarak bundan 7 hafta önce avaş Cebeci ve Definisyon beslenme & egzersiz programları ile tanıştım, harfiyen uyguluyorum son 7 haftada 83,5kg den 77,7kg ye düştüm, hatta bu hafta 77 nin de altını gördüm, gerçekten de Savaş Cebeci'nin Antrenman ve beslenme tavsiyeleri benim üzerimde %100 pozitif etki yarattı, kas kaybetmeden yağ kaybetmeye devam ediyorum, sana da tavsiye ederim bir dene istersen.

Hamartin ve Muhammet Karameşe bunu beğendi.
  6. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    12-150 gr arası carb. 150 gr civarı protein ve günde 3 kaşık zeytin yağı tüketerek 37 günde 5,5 kilo verdim. Kollarımın kalınlaştığını çevremdekiler fark etmeye başladı ben dahil. Ama bir gün ağırlık bir gün cardiyo yapıyordum dün Flexor hoca 2. Ay programına başladım.

Muhammet Karameşe bunu beğendi.
  7. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Bravo hocam , inanılmaz bir geri dönüş olmuş , mutand bu olsa gerek , Hocam Supplament işi çok ağır geldi sadece yoksa gerisi kolay zaten ama bugun tekrardan bakacağım ...

8. ozan41

ozan41 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bende 1.86 boy 95 kiloyum vücudum daki yağ sadece göbeğimde toplanmış:D diğer yerlerde sıkıntı yok ama artık penye felan giyemez oldum şekil çok bozuk olmaya başladı..bana yağ yakıp kas ekeleyeceğim diyetle evde çalışma programı yazarmısnız lüften..spor geçmişim var daha önce boks ve vg yaptım
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Şubat 2016 ---
    cesajans abi maşşallahın var ama 8 ay uzun bi zaman değil mi?

9. cesajans

cesajans Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    grafik tasarım reklamcı
    Yer:
    antalya
    Sence? 96kg olan akşama kadar masa başında çalışan nerdeyse hareket etmeyen ve 46 yaşında tüm bu durumun farkına varan, aniden spora başlayıp 8 ay gibi bir zamanda nerdeyse 20kg verip birde üzerine kas ekleyen birinden bahsediyorsun, denemek bedava :D

10. ozan41

ozan41 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    abi helal olsun gerçekten tebrik ediyorum seni aynı dertten bende müzdaripim..hergün akşama kadar ofiste Allahtan senden gencim abi :D bide ben uzaktan eğitim almayı düşünüyoum abide fiyat felan nasıl acaba elimde hardline 3matrix, bmx l-carnitine ve gnc creatin var daha kullanmadım adam akıllı program bulup 3 ayda fena vücudumuz toplamak istiyorum..

11. cesajans

cesajans Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    grafik tasarım reklamcı
    Yer:
    antalya
    Ben yapabildiysem herkez yapar. Ha, 5 vakitte ha 10 vakitte. Program basit nette hırla var, bende Savaş Cebeci'yi tercih ettim kendimde denedim tam uydu, ondan evvel Shaun T. nin worout larını yapıyordum, şimdilik gidişattan memnunum, sende araştır kendi üzerinde dene suplementler de aynı herkezde herşey aynı etkiyi vermiyor. İşin özü azmetmek istemek, vaz geçmemek, gerisi inan ki çok kolay oluyor.

mali67 bunu beğendi.
  12. ozan41

ozan41 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    inşallah abi tavsiyelerine uyacağım teşekkürler..

13. Millawanda

Millawanda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Varsova
    Yalniz supplement almana gerek yokki. Kendisi diyor alirsaniz iyi olur yani paraniz varssa alin ama yoksa hic sorun degil. Ornegin ben suplementsiz yapiyorum bu programi baya bi yag gidiyor ve kasta kaybetmiyorum. Sadece balik yagi aldim sabah ve aksam yutuyorum birer tane. yulaf ezzmesi de 5 yemek kasigi yiyorsun cok degil, ben artik severek yiyorum enteresan.

14. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Hocam deneyeceğim zaten şu an yaptıgım diyet çok sağlıksız farkındayım inanılmaz derecede sindirim sistemim bozuldu diyebilirim

Sayfayı Paylaş