Yağ yakımım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Yigit3535 tarafından 16 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu spora 2 ay önce başladım şuan yağ yakımı için diyet + cardiyo yapıyorum beslenme programım ise şöyle . ' Sabah 1 yumurta lor peyniri 1 dilim kepekli ekmek 2 3 dilim domates bir su bardağı da süt öğlen sebze veya makarna oluyo genellikle ara öğünlerde elma veya portakal akşamları ise beyaz et veya sebze yemeği oluyo yatmadan 1 saat öncede bir bardak süt sizce kas kaybetmeden yağ yakımı için uygun bi programmı ?

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    diet in güzel amaa... şimdi boyun kaç kilon kaç ki kas kaybetmeden kilo verebilirmiyim diyosun.. şimdi sana öncelikle şunu söyliyim eğer vücudunda ağ varsa ve sen diet + cardio yapıp vericem diyosan biraz kasa elveda demen lazım ki ben kas kaybetmeden diet ve kardio yapıp yağ yakman zor. kilona boyuna göre prof. birinden cok güzel bir beslenme programı alman lazım eğer amacın oysa birine danış derim.. ama kas kaybını göze alırım diyosan diet in cok güzel.. kas kaybını göze alırsan dediğimede şu şekilde bakma kas kalmicak bi deri bi kemik kalıcam deme sakın bende diet yaptım cok bi fark ı olmuyo ölçüler düşüyo tabi yağlar gittiği için.. bence şöyle yap bu diet e devam ver ter atmaya bak yağsız bir vücuda sahip olunca bb a dönersin tabi yaza kadar yapmak gibi bir acelen yoksa.. kolay gelsin :)

3. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için teşekkürler yaşım 17 boy 1.84 kilo 80 den 75 e düştüm 1 buçuk ay içinde zaten günde 1 saat cardiyo yapıyorum protein ağırlıklıda besleniyorum kas kaybını en az a indirmek için göbek bölgemde çok yağ vardı diye bilirim ama şuan az da olsa var inşallah doğru yoldayımdır

4. fk06

fk06 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Program güzel ama süt yerine kefir alma imkanın varsa onu iç bence.

5. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm peki neden kefir ?

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    benimde boyum 1.85 19 yaşındayım 82 kiloyum ama yağım yok şükür :) kilon normal vermeye çalışma bence daha sen uzarsında protein ağırlıklı bir diet yapıp ağırlık antremanları yap antreman sonrası 20 25 dk mekik hareketleri yap bence senin için en uygunu bu 6 ay dan sonra vücudun cok güzel bir şekil alır..

7. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten amacım çok kütleli bi vücut değil 6 packlar görünsün birazda kollar sıkılaşsın yeterli benim için :):)

8. fk06

fk06 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Sen beni dinle günlük süt içiyosan boşa içiyon zaten ona verilen para boşa bence pastorize süt belki içilir.
    Ama kefir bence 1 numara bi ürün yani.Kefirin yararlarına gelirsek saymak la bitiremeyiz.
    Bana sorsalar 1 kutu normal sütmü 2 bardak kefirmi deseler ben kefir içerim.Neredeyse Protein tozu kadar yararırı olur sana BENCE.

9. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu kefiri ne zaman içmeliyiz ant önce veya sonra yatmadan önce içirsede bi zararı olurmu ?

10. fk06

fk06 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu şekilde alıyorum antremandan sonra ve yatmadan 1 saat önce .Hiç bi zararıda olmaz sana.

11. Maxpow

Maxpow Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    boyuna göre kilon gayet iyi 84 e 75 biraz sıkılaşmaya çalış bide light süt içersen sorun olmaz

12. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim cevap için deniycem :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:20 ----------

Light süt değilde yarım yağlı içiyorum sorun olurmu ?

Sayfayı Paylaş