Yağ Yakımım - supplementlerim - dietim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve W-TrX tarafından 28 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. W-TrX

W-TrX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9 Aydır Bu Sporu Yapıyorum Başladığımda 85 Kiloydum ve şuanda 97 Kiloyum artık Definasyona girmek istiyorum.

Definasyonda Yapacağım Diet
    1263 Kalori
    216 gr Protein
    95 gr Karbonhidrat
    23 Gr Yağ İçeriyor

Diette kullanacağım suplementler
    Optimum Whey Protein
    Muscletech Hydroxycut Hardcore X 120 Kapsül
    Hardline Arginine 120 kapsül
    Hardline Glutamine 100 Kapsül
    Hardline BCAA 120 Kapsül
    Hardline Amino 9000 120 Kapsül

Kullanım Şeklim

Sabah Aç Karnına 3 Yağ Yakıcı
    Kahvaltıdan Sonra 3 Argine 2 Amino Asit 1 Glutamin

Anteramandan 90 Dakika Önce 2 Amino Asit 3 Arigne
    Anteramandan 60 Dakika Önce 3 Yağ Yakıcı

Anteramandan Hemen Sonra 3 Bcaa 2 Glutamin 1 Amino Asit
    Anteramandan 15 Dakika Sonra 1 Ölçek Whey Protein

Yatmadan 30 Dakika Önce 1 Ölçek Sütle Karıştırılmış Whey Protein
    Yatmadan 15 Dakika Önce 3 Bcaa 2 Glutamin

ürünleri bu şekilde kullanıcağım 20 gün bittikten sonra 1 hafta ara sonra tekrar aynı şekilde uygulayacağım 6 Martta Kismetse Başlamayı Düşünüyorum o güne kadar Fikirlerinizi Bekliyorum Teşekkürler

Son düzenleme: 28 Şubat 2011
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Kalori miktarı ve karnonhidrat düşük ama diğer değerleri iyi. Sağlıklı kilo verebilmek için günlük kalori girişinin %30 civarı bir fark yaratmak yetiyor. Aksi takdirde metabolizma hızı düşüyor. Benim de aslında bir sorum olacak. Senin ki gibi güzel bir supplement ve yağ yakıcı desteğiyle ve bu tarz düşük kalorili bir diyetle metabolizma ne olacak? Sonuçta şok diyetle yağ yakımı yavaşlayan metabolizmayı yağ yakıcı termojeniklerle aktive edemiyor muyuz? W-TrX in yaptığı mantığıma uygun geliyor ama forumlarda ve kitaplarlarda edindiğim bilgilerime biraz ters düşüyor.

3. MertimCom

MertimCom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yozgat
    Bence karbonhidrattan alamadığın enerjiyi yağı biraz daha artırarak alman daha doğru olur. Glikojen depolarını doldurman gerçekten sorun olabilir, antremandan sonra whey'i üzüm suyuyla almanı tavsiye ederim.Antremanları tam çıkartman da çok önemli. Kaloriyi biraz daha artırabilirsin.

Allah karaciğerine sabır versin..

4. W-TrX

W-TrX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalori miktarına 1263 yazdık ama öğrenci olmam sebebiyle 1500 kadar çıkabilir günde bu fikri salonda eski bir yarışmacıdan aldım az kas kaybı yüksek yağ yağkımı 20 günden sonra bir hafta ara ve birdaha aynı şekilde devam ve yine 20. günde bi hafta ara tekrar başlarken yağ yakıcı yerine su atıcı 90 günlük bir çalışma olucak 1 haftalık aralarda hiç bir supplement kullanmıcam kaloriler karbonhidrat biraz daha yükselicek.

5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    diyetinize mutlaka omega3/6 dengesi için balık yağını ekleyin. 1-4 gram arasında her gun alın mutlaka.

işe yarayacaktir.

ayrıca omega3 yağ asitleri depresyonu önlüyor. düşük karbohidratlı diyetlerde sinir ve stresi engelleyecektir. Beyin faaliyetleri muthiş çalışacaktir.

ben duzenli günde 2-4 gram arasında kullanıyorum. Çok büyük faydalarını gördüm.

düşük karbohidratlı diyetlerde 4-5 grama kadar omega-3 takviyesi çıkarılabilir.

birde diyetinize mutlaka vitamin C ve vitamin D takviyesi yapın.

özellikle güneşli havalarda bol güneşlenin ve d vitamini kullanın.

bira mayası bulursanız bunuda alın kullanın.

supplementlere çok para harcamış olmalısınız. Hazır preparatların vücutta emilimi ve değerlendirilmesi vücut kas kalitesine göre değişiyor. sizi üzmek için söylemiyorum ama hazır preparatların vücut gelişimine katkısı çok düşük.

Birde bitki çaylarını mutlaka arttirin. Özellikle yağ hücreleri yanmaya başladıkça toksik maddeler hücre içinde ve kanda artacaktir. bütün toksinler yağ hücrelerinde birikiyor.

Antioksidantlar ve diüretik bitki çayları çok daha iyi yağ yakmanızı sağlar.

biraz kuruyemişleride arttirin. Fındık ve kabak çekirdeğine mutlaka diyette yer verin. L-arginin ikisindede yüksek oranda bulunuyor ve ikisinde bulunan l-arginin vücut tarafından mükemmel kullanılıyor. ayrıca fındık uzun zincirli bir yağ asidi. Dolayısıyla testosteron seviyenizi yükseltecektir. Bana kalırsa doymuş yağında alınması gerekir ama bu bazı insanlara göre ters geliyor.

ayrıca gunluk en az 3-4 tam yumurta yemeye çalışın.

Son düzenleme: 10 Mart 2011
    By_ZoKa bunu beğendi.
  6. burak35

burak35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Bcaa yı antremandan sonra ve yatmadan önce değil antremandan önce almalısın.Ayrıca whey protein için 15 dk bekleme antremandan hemen sonra al bekleme hiç.

7. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    draft hakli kalori miktarin cok düsük ilk baslarda 3 5 kilo verirsin ama sonra kilo vermen tamamiyle durabilir bu sebepten dolayi en az 1900 kalori almalisin..30gram civari kuruyemis ara ögünlere light yogurt koy böylece biraz daha arttirirsin kalori miktarini...bu supplementlerin arasinda en önemlisi hangisi sizce merak ettim cla olsaydi daha etkili olmazmiydi ?

Sayfayı Paylaş