Yağ Yakımım İçin Önerilerinizi Bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve game4life tarafından 21 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese merhabalar.Fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum.18 yaşındayım , boyum 172 cm ve 77 kiloyum.Göbek ve göğüs bölgelerimin fazla sarktığını düşünüyorum.Düzenli olarak olmasada zaman zaman ( 1 - 2 ay kadar ) salonda çalıştım.Fakat artık tamamen istediğim sonuçları alabilmek istiyorum.Bazı konularda yeni olduğum için yardımlarınızı bekliyorum.

1- İlk olarak l-carnitine ve Cla kullanmak istiyorum fakat marka olarak nasıl bi seçim yapacağım konusunda net bi bilgiye ulaşamadım.Bu işle ilgilenen birisi xpro nutrition l-carnitine kullanabileceğimi söylemiştim.Bu ürün hakkında bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

2-Bu ürün yerine kullanabileceğim l-carnitine ve bununla birlikte hangi Cla yı seçmem gerektiğinide yazarsanız çok mutlu olurum.

Okuyan ve cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkürler.Yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar :)

2. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ben 15 kilo verdiğim süreçte haftanın 3 günü kickboxla beraber yağ yakıcı olarak hydroxycut hardcore x,l-carnitine olarak solgar l-carnitine 500 mg kullandım bu ürünleri forumda araştırabilirsin sonuçlar benim için çok memnun ediciydi fakat beslenmene dikkat etmez düzenli spor yapmazsan hiç boşuna alma derim kolay gelsin.

Son düzenleme: 22 Şubat 2011
  3. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Cevapladığın için teşekkür ederim.Tabi ki kesintisiz spor ve düzenli beslenmeyle beraber kullanacağım bunlarıda.Haftanın hergünü 45 dk - 1 saat civarlarında cardio yapmayı düşünüyorum.Cevapladığın için tekrar teşekkürler. :) Biraz daha bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar. :)

4. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    şu an cla siparişi vericemde.Acaba bu mg lar arasındaki fark nedir biri açıklayabilir mi , yanlış bir ürün almak istemem:)

Sayfayı Paylaş