Yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve serhat151 tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle geçen body geçmişimle ilgili biraz bilgi veriyim. Geçen Cuma 1 yıl oldu bodyle geçmişim :) Ygs-Lys ve para muhabbeti yüzünden 3-4 aylık bi ara vermek zorunda kaldım. Şuan 1 aydır yeni salonumda bodye devam etmekteyim. Hocam endemorf vücut tipli oldugumu ve çok yağlı oldugumu söyledi. Bende buraya motivasyon için konu açmaya karar verdim. Hedef 2 ayda 10 kg yağ vermek minimum kas kaybı

Bel : 93
    kol :35.5
    gögüs : 101
    omuz : 118

kilo : 77
    boy:177

Elimde şuan nitroful 3000mg cla ve
    Olimp L-Carnitine 3000 Shot 20 Ampul bulunmakta
    Diyetimle beraber 2 ay boyunca her gün durum güncelleştirmesi yapıcam :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 7 Ağustos 2014
  2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Low Carb Diet + kardio yapmanız lazım . Eğer haftanın 3 günü çalışıyorsanız 1 gününüzü yüzme öneririm . Yüzme en etkili kardio dur zaten . Ayrıca hastane - sağlık ocaklarında yağ - kas oranı ölüçümü yapılıyor sende yaptırıp kontrol altında tutabilirsin . BOL ŞANS !

3. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    Low Carb diet ? sabah 6da aç karnına 14 km koşucaz salon hocası ve 2-3 arkadaşla. haftada 5 gün çalışıyorum bacak günlerinden sonra dinleniyorum off günlerimde yüzmeye gidicem ya da off olmadıgım günlerde gidebilirim :) teşekkürler

4. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    sabah 5.30da kalktım 2 saat uyuudum koşucaz diye bekliyordum ki salon hocası belini incitmiş sagolsun pazartesine erteledik koşuyu :) neyse sabah kahvaltısını 7ye yakın yaptım 3-4 adet yumurta beyazı peynir ekmek(bugday) çay (şekersiz tadı berbat içmicem daha) 11e dogru büyük boy kırmızı elma yedim ögle yemegi sucuklu yumurta yedim 3te yine büyük boy bi elma yedim 4te salona gittim normalde 1-2 gibi gidiyordum. bugün agırlıkları arttırdım ama salon hocasından azar yedim o kadar çok agırlık kaldırma diye :)) salondan çıktım 500 gr tavuk gögsü yedim ve hala bişey yemedim gözlerim kapanıyor 1 saat içinde uyurum heralde. pazartesine hem low card diyet hemde kardio antremanlarını yapıcam :)

5. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Aldığın ürünlerden bi etki bekleme kardeş paikolojik etkisi olabilir sadece nitroful zaten tırt bi marka cok konusuldu yani bide amaç yağ yakmaksa işlenmiş gıdadan uzak durmak lazım mesela sucuk ne bilim 500 gram tavuğu tek seferde yiceğine 2 ye böl daha iyi

6. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    aldıgım ürünlerden bişey beklemiyorum zaten ek olarak yardımcı bir ürün diye kullanıcam sabah koşumu ve yüzmemi yine yapıcam :) aynen amaç yağ yakmak o yüzden işlenmiş gıdalardan uzak durucam. low carb diyetine bir göz attım kafama yattı onu uygulucam 2 ayboyunca bakalım nasıl bi etki olacak :)

7. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    Kusura bakmayın beyler anca girip konuyu güncelleyebiliyorum. 2 gündür 5.30da kalkıyorum cla ve l-cartini içip saat 6da sabah koşusuna (daha dogrusu hocanın beli incildigi için daha dogrusu hızlı tempo yürüyoruz ) ve youtubede kenzo karagöz isimli kullanıcının low carb diyetini yapıyorum. Sabah koşudan gelince 5 yumurta 2 tam 3 sade beyaz yiyorum 2-3 saat sonra tavuk pilav domates (böyle 3 ögün daha yiyorum bodye gitmeden önce geldikten sonra ) dahada bişey yemiyorum :) 77 kgdim şuan 75 olmuşum :) meraktan tartıldım acaba verdim mi diye de büyük ihtimal sudan kaybettim :) her pazar günü tartılıp sonuçları tekrardan buraya yazıcam :)

8. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    sabah koşusuna kalktık herkese hayırlı sabahlar :) durmak yok yola devam. 3. gün bakalım bugün nasıl geçicek

9. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    sabah koşusundan sonra kendimi çok halsiz hissetmeye başladım ve agırlıklarda 1.5 kg düşürme yaptım heralde diyetin etkisidir diye düşünüyorum :) bugünü de atlattık hayırlısıyla

10. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    durmak yok son gaz devam :) diyet yapıyorum ama bitkinlik yorgunluk halsizlik çöktü üstüme bugün zor atlattım antremanı :) bir de agız kurulugu yapıyor low carb diyeti yapanlar bol su içsinler :)

11. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    aynen devam ediyorum diyete ve şuan 73 kg indim hayırlısı bakalım hedef 65 artık. bu arada programımı degiştirttim ve hoca agırlık çalışmasından sonra mekik ve yarım saat koşu yazdı. zaten sabahları koşuyorum ama bundan sonra program bittikten sonrada koşmaya devam :) ölçüler de şöyle çıktı ;

Bel : 92
    kol :36.5
    gögüs : 102
    omuz : 121

12. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    antremanımı bitirip eve gelmiş bulunmaktayım. şuan tavuk ve pilavı zar zor yutkuna yutkuna yiyorum kaldı 34 gün :) bitsin artık bu çiile :D

13. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    1 haftadır hastayım diyetede ara vermek zorunda kaldım iştahım kesildi 1 günde 4 kg verdim vücut ölçüleride büyük ihtimal düştü .s görenler sporu mu bıraktın diye dalga geçiyolar.. onun haricinde diyete devam ederken 3.5 kg verdim yarın üniversite işlerini hallettikten sonra yetişebilirsem akşama antremana gidicem olmazsa salı günü kaldıgım yerden son gaz devam yine 40 gün diyet :))

Sayfayı Paylaş