Yağ Yakımı !!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pashaturks tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    Öncelikle merhaba herkeze konuyu inşallah doğru yere açmışımdır psikolojik olarak hep sıkıntıdayım hep Gögüs yağlarımdan şikayetçiyim ne yapsam bir türlü gitmiyo bu yağlar Gerçek den göğüsleri yağlı iken bu durumdan muzdarip olupda kurtulan varmı bana biraz moral ve motivasyon'a ihtiyacım var yorumlarınızı esirgemeyin..

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ben kurtuldum, birçok insan da kurtuluyor ama mucizevi bir formülü yok. Yağ oranı azaldıkça göğüs yağı da,kol yağı da, bacak yağı da, göbek yağı da gidecektir. Ne yapsam gitmiyor derken, ne yaptınız da gitmedi bilmiyorum ama yağ oranı %15'in altında olup da göğüsleri yağlı olan kimseyi görmedim.

3. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam merhaba , benimde göğüs yağlarım çok bayan göğsü gibi duruyor yandan tişört giymeye utanıyorum yazları ve biraz araştırma yaptığımda rafine şekeri hayatımızdan çıkarıcaz tabiki yağlı yiyecekleri ve düzenli beslenmemiz olucak ve haftada 6 gün kardio 45 dakika yapılması lazım 8 9 ay gibi bir sürede erirmiş yağlar ama biraz daha yardımcı olmak için dumbell ile göğüs hareketleri yapabilirsin .

4. derek.hale

derek.hale Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ne yapıyorsunda gitmiyor mesela? antreman ve beslenme programından bahsedersen yardımcı olmaya çalışırım.

5. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Jinekomasti olabilir belki fotograf koyarsan daha ıyı yorum yapa biliriz senden yapmanı istedigim bisey var gögüs ünün ucunda boyle top halinde et varmı yanı boyle yağ gibi değil doku et varmı onu kontrol et varsa malesef jinekomasti var he yoksa yağ oranın %10 civarına geldıgınde problem ortadan kalkacaktır...

Sayfayı Paylaş