Yağ Yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Sercinho7 tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    Arkadaşlar merhaba..

özetle kendimden biraz bahsedeyim.
    ben 3 sene aralıksız yağ yakımı çalışması ardından vücut geliştirme yaptım 87 kiloyken bıraktım boyum 1.83 yaş 22. 2 senedir idman yapmadım, vakit ayıramadım tahmin edebileceğiniz gibi yağlandım hemde çok fazla..112 kg ye kadar çıktım. ancak askerlik dayandı geldi ve askere gidebilmek için kilo verdim şuan 106yım (son 1.5ayda verdim) kiloyu diyet & bol bol su ve yürüyüşle verdim. şimdi ise evde kendi imkanlarımla vücudumu esnetip ısıtıyorum. Dumbell, ağırlık barı vs mevcut. salona vakit ayıramadığım için evde çalışacağım ve yürüyüş&bisiklet ile destekleyeceğim. muthemelen 4gün idman 2gün bisiklet & yürüyüş 1 gün dinlenme yapacağım. kendime uygun bir program çıkartacağım.

tüm bu planımda bana destek olucak bir destek ürüne ihtiyacım var :) çok aşırı para harcamayacağım ve ağır olmayan bir yağ yakıcı düşünüyorum. L-Carnitine tarzı birşey düşünüyorum aklımda

+ MuscleTech Hydroxyc. Advanced
    + Hardline L-Carnitine Likit yada Kapsül
    bu ürünler var. sizlerden de tavsiye almak istiyorum. ayrıca enerji sağlaması açısından dr.Quick's Ginseng complexte düşünüyorum. daha fazla hareket daha fazla kalori yakımı olması açısından..

yorum ve önerilere açığım.
    şimdiden teşekkürler

2. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    yokmudur bilgisi olan ?

3. erob

erob Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sercinho7 bunu beğendi.
  4. uyqucu_07

uyqucu_07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts iyidir

Sercinho7 bunu beğendi.
  5. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    o fiyatlara çıkmak istemiyorum şuan. BB devam etsem alırdım ama şuan daha günlük kullanabileceğim ürünlere yöneliyorum.

Hardline'ın Karnitinlerini denemiştim daha önce, pek bir etki alamamıştım. Bu karnifit hakkında bir bilgim yok araştıracağım, teşekkürler ;)

Sayfayı Paylaş