yağ yakımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve america tarafından 23 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. america

america Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhaba 1.75 boy 120 kiloyum kilo vermek istiyorum sabah 5 de kalkıp 2 saat tempolu yürüyüş yapıp birde diyetle ayda ortalama kaç kilo verebilirim

sabah
    1 dilim çavdar ekmeği
    1 kibrit kutusu kadar peynir
    1 bıldırcın yumurtası
    1 domates

öğle
    1 dilim kepek ekmeği
    1tavuk baget
    bol salata
    1 kase yoğurt

ikindi
    1yağsız tost ve ayran

akşam
    1 kase çorba
    6 kaşık sebze yemeği
    salata,yoğurt

Diyet listesi iyimi değilse bana diyet listesi önerirmisiniz.:confused:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yuksek kilolar verebilirsin, zaten kilon yuksek. Ancak Sabah kahvaltini daha protein dolu hale getirmelisin, ekmek nedir ya cikar gitsin hayatindan daha yararli karbonhidratlar var (orn yulaf ezmesi) seker, tuzu hayatindan cikar. Sabah ogle arasina meyve, 5-10 adet kuruyemis koy. tavuk baget yerine gogus tercih et. yogurtlarin sifir yagli olsun. Tost filan sana haram :) sacma sapan yaglar hayatinda olmasin salatalarinda 1 kasik zeytinyagi kullan.

3. america

america Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için teşekkürler peki yağsız yoğurt varmıdır baktım okadar bulamadım yarım yağlı sütaş yoğurt aldım

4. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Yağsız yoğurt elbette var özellikle Pınar'ın light yoğurdunı deneyebilirsin.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Ayrica cok dusuk karbonhidrat alip da metabolizmani yavaslatma. Dusuk karbonhidratli diyetler seni ve psikolojini cok zorlarlar ve verilen kilolarin donusu mumkun olabilir.

6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    ekmeği o kadar dert etme o kadar abartılmaz bende 1 er dilim yiyerek 2 ayda 9 kilo verdim :) sana göre az ama ben 73 düm 64 e düştümaynı oranda verebilirsin sende ama ekmek dilimlerin bir öğünde biri geçmesin ben tam buğday yiyordum çavdarda iyidir ama
    .
    önemli nokta şu

beyaz ekmek
    beyaz şeker
    kızartma vs.
    fast food

kesilecek bunlar kesilirse zaten kilonu verirsin güzel bir kardiyo programıyla

Sayfayı Paylaş