Yağ Yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve trueorfalse tarafından 11 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. trueorfalse

trueorfalse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 1.79 boyum, 75 kilom var, 16 yaşındayım. Kilomun fazla olmamasına rağmen göbeğimde belimde ve özellikle göğsümde yağ birikimi var. Ben bodye başlamak istiyorum. Ama öncelikle yağ yakmak daha mantıklı olacak gibi. Bunun için interval cardio yapmayı düşünüyorum. Yalnız kondisyon problemim var.

Yağları yaktıktan sonra da düzgün bi vücut oluşturmam lazım. Yalnız kas yığını olarak değil. Düzgün bi vücut, fazla hacimli olmayan düzgün göğüsler.

Tüm bunlar için ne yapmam gerek ne kadar zaman gerekir? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

2. DevrimYılmaz

DevrimYılmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aynı problemler ve aynı sorular bendede var yardım bekliyoruz :D

3. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Cevap basit senin de bildiğin gibi. Düzgün beslenme, bol su ve cardio. Ama hemen İnterval'le başlamak olmaz. 1-2 ay kondisyon arttırana kadar sabit hızlı 45 dk'lık cardio öneriyorum. 6.5 hızında olabilir. Daha sonra hafif İnterval Cardio'ya başlarsın, hem kondisyon artar hem artan metabolizma insülin direncini kıracağı için yağlar sen parmağını kıpırdattıkça yakılmaya devam eder. Örnek beslenme için beslenme bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş