Yağ Yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Deh@ tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 1 aydır forumu düzenli takip ediyorum, genel olarak iliglimi çeken konuları sürekli okuyup takip ediyorum çokta faydalı bilgiler edindim.
    beslenme bölümünde paylaştım ama kimse cevap vermedi bende yağ yakımı bölümüne açmaya karar verdim.
    programımı/beslenmemi yazacağım yanlışlarımı konusunda uyarılarınızı bekliyorum..

göğüs ve belde aşırı olmamakla birlikte yağlanma var. 2,5 aydır fitness yapıyorum, daha öncede 3 ay kadar daha yapmıştım,

-sabah saat 08.00 da kalkıyorum, saat 09.00 da öğün öncesi multipower
    CLA(her ana öğünde), arkasından kepekli kare tost ekmeğine beyaz peynir,domates, salatalık sandviç yanında tek şekerli büyük çay. daha sonra öğlene kadar
    bol su ve 1 fincan şekersiz çay-yeşilçay.
    -öğlen saat 12.45 yağsız,tuzsuz tavuk ızgaralı veya ton balıklı salata bir dilim kepek ekmeği ile. bazen salata yerine ızgara tavuk şiş. daha sonra yine bol su, akşam üstü 16.00 gibi bir fincan mate çayı, eğer o gün akşam antremana gideceksem 18,00 gibi koyu sade nescafe 1 fican.
    -akşam saat 19,20 gibi ekmeksiz olarak bir tabak sulu yemek- çorba varsa öncesinde içiyorum. antremana gitmeden önce 1500 mg multipower l-carnitin sıvı olanından.
    haftanın 3 günü antreman yapıyorum salı-perşembe-c.tesi saat 20,30-21,00 gibi başlıyorum.
    20 dakika intervial koşu + 15 dakika bisiklet +10 dakika eliptical dan sonra
    1.gün göğüs+üst ön kol
    2.gün omuz+arka kol
    3.gün sırt kanat+bacak
    antreman sonlarında karın + 10 dakika yürüyüş ile bitiriyorum.
    -antreman sonrası nar+portakal+kivi+muz+havuç+elma+bal büyük bi bardak meyva suyu içiyorum.
    eve dönmem 23,00 civarı oluyor,
    -23,20 gibi yağı süzülmüş ton balığı yiyip saa00,45-01,00 gibi yatıyorum.
    antreman olmadığı akşamlarda haftada 2 gün 30-45 dakika koşu yapıyorum.
    biliyorum uzun oldu ama ayrıntıları ile bilgi verip yanlışlarımı, ve tavsiyelerinizi öğrenmek istedim. hepinize çok teşekkür ederim.

2. paradisse

paradisse Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yapacağın şu günlük aldığın kalori örneğin;2000 ise bundan daha düşük kalori alarak beslenmen,kısaca anlatmak gerekirse vücudun karbonhidrat açlığını durdur şekeri sadece antreman sonrası al günlük beslenmene göre kg+beslenme+kas yapına görede bol protein al..........

3. snatcher

snatcher Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    yok dostum yeme programinda eksikler var protein cok dusuk uzman birinden yardim al sabahda tostlu ekmek yemeyi birak ogunlerini 5 e 6ya cikar programinda amino asit yok whey yok glutamin yok eksikler cokkk...

4. mauk88

mauk88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar..ben mart 15i itibariyle definasyon a başlamayı düşünüyorum.şimdiye kadar yaklaşık eylülden beri bulk yapıyordum.definasyon döneminde koruyucu supplement olarak ne önerirsiniz(şuan elimde optimum whey var sadece) ve de yağ yakıcı olarak lipo x6 black almayı düşünüyorum...boyum 171 şuanki kilom 76 bel bölgesinde(yanlarda) aşırı yağlanma var galiba göbek onun kadar değil diğer bölgelerim hacim olarak çok iyi durumda ama biraz define olmaları lazım...şuan ki antrenman programım haftada üç gün 1.gün gögüs-bacak 2.gün sırt-omuz 3.gün önkol arkakol...kardiyo yapmıyorum...Definasyon döneminde nasıl bir program önerirsiniz yine haftada üç gün yapıcam bir de haftada bir gün yüzmeyi düşünüyorum...tecrübelerizle beni aydınlatırsanız sevinirim :)

Sayfayı Paylaş