Yağ yakımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atibahacinsin tarafından 13 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atibahacinsin

atibahacinsin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Iyi calismalar herkese.
    Yaklasik 2 aydir forumu takip ediyorum ama cevap bulamadigim icin artik uyelik alip kendim sormaya karar verdim.
    Benim bel bolgemde yaglanma var yalniz forumda daha once sorulanlardan farkli.atiyorum x kisisi yaglanma var boyum 170 kilom 80 diyor.benim boyum 1.85 kilom 79.Yani aslinda boy kilo oranimda cok fazla fark yok.ama 6 7 yildir surekli kilo alip vermekten ozellikle bel bolgemde muthis bi yaglanma oldu ve hizli kilo vermekten kas kutlem azaldi kollarim falan inceldi.simdi 1 aydir spor yapiyorum.diyet yapiyorum ama az yemek degil diyetten kastim.Cunku tartida kilo kaybetmeden yag eritmem gerektiginin farkindayim.o yuzden az ama sık yemeye calisiyorum.Herhangi bir diyet listem yok.Yagsiz yemeye,kalorisiz yemeye ve bol proteinle beslenmeye calisiyorum.Resimlerde vucudumu gostericem.
    Simdi geleyim soruma..Benim vucudum bu tarz beslenme ve calismayla duzelir mi?Bana tavsiye ettiginiz beslenme ve calisma programlari nelerdir? Yag yakici ya da protein vs kullanmali miyim?
    Tesekkurler simdiden,konunun takipcisi olacagim.

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    sana şöyle diyim yapman gereken en iyisi kas çalışıp düzenli beslenmek şeker kızartma abur cubur yeme.
    karbonhidrat antremandan 2 saat önce tüket dahada yeme yersende bulgur gun ıcınde tuketılebılır kararınca.
    protein ağırlıklı beslen gunluk 5 yumurta beyazı yemeye calıs et tavuk balık.
    egzersizlerinde kesinlikle compound egzersizler bulunsun benim tecrubeme gore deadlift squat bench press gibi hareketler yağ yakmada çok faydalı.

Sayfayı Paylaş