Yağ yakımı yardım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ayi16 tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ayi16

ayi16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Takım sporu yapıyordum fakat bir yıl oldu bıraktım çok kilo aldım 22 yaşındayım boyum 175 kilo 103 yağ oranı yüzde 27. Bu hafta başı spor salonuna başladım üç gün gidiyorum. ÜÇ günde bir saat sadece koşu yapıyorum. Off günde de evde yoga esnetme hareketleri yapıyorum. Sporda yeniyim forumu bayağı karıştırdım kendi kafama göre bi beslenme programı oluşturdum. Muhakkak yanlışlarım vardır sizden bu konuda bana fikir vermeniz yardımcı olmanızı istiyorum.
    Sabah 5te uyanıyorum CLA ONE içiyorum yarım saat sonra bi bardak yağsız süt bir tane tam bıldırcın yumurtası iki tane bıldırcın yumurtası beyazı bi yemek kaşığı bal çeyrek kase yulaf ezmesi.

Saat 10 sıralarında 10 tane badem.

Saat 11.30 CLA içiyorum.

Saat 12de bi tabak yağsız tuzsuz makarna 200 gr tavuk göğsü

Saat 15.30 bi tabak yağsız tuzsuz makarna 80 gr ton balığı

Saat 18.30 da CLA içiyorum

Saat 19.00da bi tabak lapa pilav 200 gr tavuk göğsü mevsim salata

Saat 19.30 500ml carnifit içiyorum.

Saat 20.00 de idman yapıyorum idman çıkışı 400 ml meyve suyu

eve geliyorum 2 tam tavuk yumurtası 2 tavuk yumurtası beyazı 50 gr lor ile omlet + 1 dilim light beyaz peynir yiyip yatıyorum.

Ne gibi yanlışlarım ne gibi eksiklerim ne gibi fazlalıklarım var bana söylerseniz ona göre düzenlemeye çalışırım. Çok yağlıyım yağlardan kurtulup kaslanmaya çalışacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş