Yağ yakımı ve zayıflama konusunda yardım.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve djbko tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. djbko

djbko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar. Forumda eskiyim ama fazla aktif olamadım malesefki. Forumda en uygun kategori olarak burayı gördüm yanlışım varsa değiştirebilirim.

Kilolarım ile sıkıntım var :( 1.76 boyundayım ve 90 kiloyum. Yaşım 17. Daha önce birçok kez zayıflamak amacıyla salona gittim ama düzensizlikten dolayı bir sonuca ulaşamadım. Göbek ve göğüs bölgem oldukça yağlı. Genel olarak zayıflamak istiyorum. Forumda genel bir araştırma yaptım ama herkes L-carnitin hakkında farklı seyler soylemekte. Dukan diyeti var birde beslenme olarak protein diyeti onu uygulamak istedim zararları çok fazlaymış o yüzden vazgeçtim. Aşağıdaki antrenman programım.

Daha önce zayıflayan arkadaşlar varsa, veya l-carnitin kullanıp faydasını gören varsa yardımcı olursa sevinirim ürün konusunda. Ayrıca uygulamam gereken etkili diyet önerebilirseniz çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar dilerim

2. brhmcr

brhmcr Guest

3. aga15

aga15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    l-carnite işe yarar ama sen diyet yapmazsan günde 50 tane iç biboka yaramaz bu işin /80 beslenme /20 spor yağ yakımı için sen günde 200 cal koşu bandında yak haftada 1200 cal yapar günlükte 1500 cal alırsan iyi noktalara gelirsin hayatından kola gazlı içecek hamburger karbonhidrat hamur işi yağlı yiyecek nohut vs kesmen lazım nohuttu kes çünkü proteinli bişey onun yerine et ye daha iyi hemde kilo aldırır pilavı falanda kesmen lazım neyse benim anlatmamla olmaz diyetisyene git

4. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam dukan'la verilen kilolar çok beter bir şekilde geri alınıyor diyenler var. Arkadaşım yaptı 3 ay sonra gördüm adam başka bi adamdı. 6 ay sonra geldi eskisindende kiloluydu. Dikkat et yani. Abi şekeri tamamen hayatından çıkar diyor danıştığım pek çok kişi. Boğaz ve şekerde bitiyor olay bence. Bende bu dertten muzdaribim. Bakalım dniycez.

5. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Olay un, şeker, tuz ve kalitesiz yağlar. Ben bu olaya dikkat ettim, kestim bunların hepsini görülmez denilen karın kaslarımı belli ettim 25 günde iyi bir karın çalışması ile.

Sayfayı Paylaş